درباره هرازنیوز

با استعانت از پروردگار متعال سایت خبری تحلیلی هراز نو (هراز نیوز ) همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت حجت (عج)  در تیرماه سال ۱۳۹۰ راه‌‌اندازی شد.

این پایگاه خبری با نام “هرازنو” از سوی معاونت محترم مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورخه ۱۱/۱۲/۹۳ به شماره ثبت ۹۳/۳۰۰۴۲  در زمینه اجتماعی و سیاسی به دو زبان فارسی و انگلیسی پروانه انتشار دریافت کرد و در ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ مجددا به نام هراز نیوز ( ۷۴۳۳۵) مجوز فعالیت گرفت .

مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی – خبری است و اعضای تحریریه تلاش می کنند تا بارعایت انصاف تابلویی شفاف  از خواسته های مردم را در برابر مسئولان به تصویر بکشند و فارغ از جناح بندی ها با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و ابعاد مبهم  وقایع ،رویدادها و حوادث را تبیین کنند .

این مجموعه  نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌هاو عملکرد مسئولان را حق مردم شریف ایران دانسته و حق پرسشگری ایرانیان را به عنوان ولی نعمتان این کشور و وظیفه پاسخگویی مسئولان را به عنوان خدمتگزاران با جدیت دنبال می‌کند و تا پاسخگویی مسئولان  به پرسش های حق مدارانه مردم  از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .تمام سعی ما بر این است که  در امر اطلاع‌رسانی مستقل وشفاف عمل نماییم و از هیچ گروه ، دستگاه و شخصیتی تاثیر نپذیریم ، در این مسیر  پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ، آرمان‌های انقلاب اسلامی ، امام راحل ، شهیدان و ولایت فقیه می‌دانیم.
هراز نام رودی خروشان در شمال ایران می باشد که از دامنه های زیبای البرز سرچشمه می گیرد ودر مسیری پر پیچ و خم به دریای خزر می پیوندد و دریایی می شود .

این رود پرخروش از دل کوههای راست قامت ،همچون دماوند و از زلال چشمه هایی پاک می جوشد و هر مانعی را برای رسیدن به دریای حقیقت از پیش رو بر می دارد .
هرازنیوز  ایستا و ساکن نیست و همچون هراز پرخروش، پرتحرک، زلال، پاک، نماد پویایی و تحول در امر اطلاع رسانی خواهد بود .

مخاطبین ما همه مردم عزیز ایران اسلامی هستند ما هراز نو را هدیه ای رسانه ای از سوی مردم مازندران به تمامی ایرانیان می دانیم .

مخاطبان ارجمند می توانند انتقادات ، پیشنهادات ، اخبار و مقالات خود را در قسمت “ارتباط با ما” و  harazno@gmail.com     یا nasiriamoli@gmail.com ارسال نمایند.

شماره تماس برای درج آگهی  ,

شماره تماس برای ارسال اخبار فوری و تلگرام :   ۰۹۱۱۷۷۷۲۰۳۴

 مدیر مسوول و صاحب امتیاز: روزبه نصیری آملی

:nasiriamoli@gmail.com ،ایمیل

آمل بین دریای ۱۰و ۱۲ طبقه فوقانی دفتر پیشخوان دولت، کد پستی ۴۶۱۵۸۱۷۷۷۱
فکس ۴۴۲۲۷۸۳۶

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2