هرازنیوز: امام جمعه شهر جدید پرند از برگزاری جشن عروسی در مدرسه دخترانه المهدی(عج) این شهر بشدت انتقاد کرد.
به گزارش خبرنگار هرازنیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد خدیری با بیان اینکه این مدارس با خون شهدا و پول بیت المال ساخته شده و محل کسب علم است، افزود: مسوولان باید پاسخگو باشند که با چه مجوزی این کار صورت گرفته است.
وی با تذكر به آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم، خواستار برخورد قاطع با مسئولين مرتبط و اجازه دهنده به برگزاري جشن عروسي در مدرسه المهدي(عج) پرند شد.
امام جمعه پرند که در مراسم نماز جمعه این شهر سخنرانی می کرد، پنجم مرداد سالروز برگزاري اولين نماز جمعه در تهران را گرامي داشت و برگزاري نماز جمعه در بيش از600شهر در سراسر كشور را يكي از نعمات و بركات نظام جمهوري اسلامي دانست.
خديري با آرزوي توفيق و سلامتي براي رهبر معظم انقلاب اسلامي تأكيد كرد:برگزاري و اقامه نماز جمعه منوط به حكم رهبري است.
امام جمعه پرند به نام گذاري روز نيمه شعبان به نام سربازان گمنام امام زمان اشاره کرد و گفت:اين كار بسيار پسنديده اي است و امروزه اگر دست جاسوسان و بيگانگان معاند جمهوري اسلامي ايران از تعرض به كشور عزيزمان كوتاه شده به لطف زحمات شبانه روزي سربازان گمنام امام زمان(عج) بوده چرا که خدمات سربازان گمنام امام زمان(عج)ايران اسلامي را ضد ضربه كرده است.
وی با اشاره به نا امني هاي شرق كشور من جمله استان سيستان و بلوچستان ،دستگيري عبدالمالك ريگي كه از گماشتگان استكبار بود را يكي از موفقيتهاي سربازان گمنام امام زمان دانست و گفت:اگر كسي بخواهد با امنيت و آرامش مردم ميهن عزيزمان بازي كند در آسمان هم باشد در چنگال سربازان خدوم امام زمان (عج)گرفتار خواهد شد.
امام جمعه پرند با تشكر از زحمات سربازن امام زمان(عج) در شهرستان رباط كريم، تأكيد كرد:تا زماني كه فعاليت هاي اين برادران نظامي و انتظامي ادامه دارد انقلاب ايران زنده است و به فضل الهي به حيات خود ادامه خواهد داد.
وي با اشاره به كيفيت آب شرب و فضاي سبز شهر جديد پرند از مسئولين خواست تا اين مسئله را جدي بگيرند و هر چه سريعتر اين مشكل را مرتفع كنند.
خطيب نماز جمعه پرند در خطبه اول در ادامه مباحث عرفاني دعا به ديگر بايسته هاي دعا طبق احاديث و روايات سخنان مبسوطي را ايراد کرد.

6 thoughts on “انتقاد شدید امام جمعه پرند از برگزاری جشن عروسی در مدرسه المهدی(عج) این شهر”
  1. سنت پیغمبر را بجا آوردن عصبانیت نداره و در ضمن شاید اون طرف وضعیت مالی مناسبی نداشته حالا چه اشگالی داره آخه!!!

  2. استفاده مبتکرانه ای بوده هیچ اشگالی نداره- بهتر از اینه که برای یه ساعت 14 میلیون پول بی زبون رو بدن به این صاحبایه تالارهای شهر

  3. خيلي دلش ميسوزه؟از هزينه دفترش كه ازعمران شهر جدید پرند مي گیره يه كم خرج كنه ديگه نيازي به انتقاد نيستز

  4. فرض اينكه حرف ايشان درست باشه. مگه شهر پرند تالار داره كه بتوان در آن مراسم عروسي برگزار كرد.

  5. به نظر من حرف ایشان درست است مدرسه محل تحصیل است نه محل عروسی

  6. بنده صحبت های گرانبهای حاج آقا خدیری را تایید میکنم. اگر به واقع هر کسی فکر کند متوجه این خواهد شد که مدرسه محل تحصیل و مکان مقدسی میباشد نه مکان انجام اعمال و کارهایی که موجب از بین رفتن قداست آن شود و نه مکانی به نام تالار!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *