ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

3,090 دیدگاه

 1. 3076

  فایزه

  واقعا براتون متاسفم که وقتتون رو برا چنین چیزایی طلف میکنین

 2. 3077

  غزله

  فائزه با نظرت موافقم جای تاسفه

 3. 3078

  هنگامه

  خاک برسرکسایی که از شبکه من و تو دفاع میکنن. بدبختا اینا همه دشمنای کشورمونن. همون ارمیا که انقدر محجبه اس خدامیدونه پشت حجابش چه چیزایی غایم کرده……….

 4. 3079

  خراساني

  سلام ایرانی های عزیز!
  ول کید این شبکه های ماهواره ای رو .انقدر از ماهواره دفاع نکنید. تلوزیون خومون اینهمه فیلم و شبکه داره . یه ذره از تلوزیون و شبکه های خودمون دفاع کنید.

 5. 3080

  يگانه

  شما واقعا ایرانی هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  واقعا براتون متاسفم…
  چقدر ماهواره ….
  چقدر من وتو…..
  ایناهمه مال دشمنانونه یه ذره هم از کشورتون تعریف کنید.
  هرکی عاشق کشورشه لایک بذاره.

 6. 3081

  عشق وطن ايران

  لایک لایک لایک

 7. 3082

  وطنم پاره ي طنم

  لایک……….درود بر ایران

 8. 3084

  نفس

  لایکت میکنم چون راس میگی.لایک

 9. 3085

  عشقم ایران

  قابل توجه اونای که از یه وطن فروش به نام گوگوش دفاع میکنند آخه این زن مبتذل دفاع داره ………. مرگ بر گوگوش و تمام اونای که در شبکه آشغالی مث من و تو کار میکنند………….

 10. 3086

  درو دبر ایرانی

  شبکه من وتو هیچ کاری جز بد نام کردن مردم ایران نداره اما درواقع این خود شبکه من وتو است که بد نام است چون وهابی است مرد شور وهابیا رو با اون فتوا های مز خرفشون ببرند البته از شبکه من و تو که یک شبکه وهابی است بیشتر از این نمی شه انتظار داش چون خودشونم مث فتوا هاشون مضخرفند

 11. 3087

  شابوئی

  نظری ندارم چون جای واسه نظرنمونده

 12. 3088

  بنده خدا

  تو میگی اینگونه استطار میکنی عروسک هاتو .عروسک گردان.

 13. 3089

  معراج

  ای وای ای بیداد دیدی چی شد واییی چه رسواییییییی خخخخخخخخ املای ننوشته غلط نداره وجودشو دارین شما هم برنامه مردمی بسازید بعد بیایین از شبکه های صدو یک درصد کپی برداری شده خودتون دفاع کنین اون از بفرما شام ایرانی که ساختین ، بجای مردم عادی از هنرمندا استفاده کردین چون صدا سیمای ایران مردمی نیست. اونم از سریالهاتون که از سریالهای ترکی داستانشو کپی میکنین و به قول خودتون ایرانیزش میکنین خخخ.

 14. 3090

  کرامت سلیمی

  با سلام و احترام

  نترسیدن کشور گرسنه و بدبختی مثل کره شمالی از یک ابرقدرت مثلا” اتمی همچون امریکا معنایش این است که امریکا یک ابرقدرت واقعی نیست و چیزی به عنوان سلاح اتمی در اختیار ندارد و با دروغ و حقه بازی و باکمک کشورها و سازمانهای هوچی گر خود را ابرقدرت جا زده است و کره شمالی با استفاده از این نقطه ضعف امریکا و تهدید به افشای این دروغ می خواهد از دولت امریکا اخاذی کند و هر از گاهی وانمود می کند که می خواهد ازمایش اتمی جدیدی انجام دهد .

  قبلا” طوری از خطرات و ویرانگری بمب اتمی صحبت میکردند که اگر کشوری بتواند به بمب اتمی دست پیدا کند ان کشور به یک قدرت اتمی تبدیل میشود اما کاخ سفید اعلام کرده که کره شمالی که اخیرا” چند ازمایش به اصطلاح اتمی را انجام داده را به عنوان قدرت اتمی به رسمیت نمیشناسد . و این نشان دهنده این است که امریکا که خود این قضیه دروغین را بوجود اورد نمیگزارد کره شمالی با ترفند خود امریکاییها از انها اخاذی کند و حتی ممکن است امریکا با دولت کره همدست باشد و بخواهد با این شیوه تلاش دیگری برای ترساندن مردم دنیا انجام دهد.کره شمالی انقدر اوضاع اسفباری دارد که هر ساله اتحادیه اروپا مقداری از ذرت هایی را که به چهارپایانشان میدهند به عنوان کمکهای انسان دوستانه برای مردم کره شمالی می فرستند تا از گرسنگی نمیرند.
  امریکا اگر به معنای واقعی ابرقدرت بود دلیلی نداشت که برای حمله به کشورهای ضعیف مثل عراق،سوریه،لیبی و از این به بعد کره شمالی به اتحاد و هماهنگی با کشورهای دیگر محتاج شود.

  هیچگاه چیزی به نام جنگ هسته ای صورت نخواهد گرفت ، چون به معنای واقعی چیزی به عنوان سلاح هسته ای وجود خارجی ندارد و فقط برای ایجاد رعب و وحشت در دل ملتها ان را عنوان می کنند و متاسفانه مردم دروغهای بزرگ را راحت تر باور می کنند.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2