آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

50 دیدگاه

 1. 46

  امیرحسین دریایی

  آقای آجدانی دبیر تاریخ ماست تومدرسه فارابی آمل به نظر من که عالی بود دمش گرم
  البته توکلی هم همشهری ماست و خیلی باسواده ولی آجدانی یه سروگردن از اون بزرگتره
  پ

 2. 47

  علی

  درود بر آجودانی و افکارش که مردانه از حقیقت دفاع کرد

 3. 48

  امینی

  با سلام. بنده هر دوی این اساتید بزرگوار را از نزدیک که می شناسم هیچ، بلکه رفت و آمد خانوادگی هم داریم. البته مناظره را مستقیما ندیدم اما فیلمش را از یکی از همین بزرگواران گرفتم و چند دو بار با دقت نگاه کردم.
  معمولا کسی در مناظره پیروز است که خوب حمله می کند و بازنده کسی است که دفاع می کند اگرچه دفاعش خوب باشد. درست است که آقای آجودانی خوب حمله کرد و آقای توکلی نتوانست خوب دفاع کند، اما همه چیز در حمله و دفاع خلاصه نمی شود، گاهی ضدحمله کار خودش را می کند. اگر آقای آجودانی کمی ملاحظه می کرد و با ادبیات بهتری حمله می کرد یقینا پیروز میدان بود اما متاسفانه ادبیات خاص -و تا حدودی تند ایشان- باعث رنجیده خاطر شدن اذهان مردم منصف می گردد. این حقیقت را به آقای آجودانی هم تلفناً عرض کردم و ایشان مطالبی گفتند که بنده قانع نشدم. اما در هر صورت خوب بود جلسه علمی تر و عینی تر برگزار شود تا مناظره تهاجمی و سیاسی.
  اگر ما دنباله روی حقیقت هستیم، حقیقت زمانی رخ می نماید که طرفین دعوا بدون هوچیگری و هیاهو و صرفا برای تبیین حقیقت زبان به سخن بگشایند.

 4. 49

  ناشناس

  چراچهارهفتس زاویه پخش نمیشه

 5. 50

  ناشناس

  آجودانی نماد جریان روشنفکری هست که همیشه داد و فریاد میکنن. وقتی به قدرت میرسن قرارداد استعماری می بندنو به استبداد کمک میکنن و وقتی در قدرت نیستن ادعای تساهل و منم بازی بدید میکنن

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2