ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

4 دیدگاه

 1. 1

  سعيد م

  سلام . من آزمون استانداری هرمزگان را دادم . کارشناسی ارشد حسابداری هستم . برای اداره امور مالیاتی قیول شدم . مصاحبه تخصصی دادم . گزینش شدیم و حتی آمدن و تحقیقات محلی کردند . در نهایت من و ۲ نفر دیگه اسامی نهایی اعلام شدیم . هیچ پارتی بازی هم در کار نبود . من در صتایع کشتی سازی موقیعت شغلی فراهم شد ولی از آنجایی که اطمینان پیدا کرده بودم که استخدام ما حتمی هست و خوشحال از اینکه برای اولین بار در رحمت خداوند بر روی ما گشوده شده ، از اون موقعیت شغلی انصراف دادم و به انتظار نشستم . و الان ۱ سال و ۹ ماه از تارخ برگزاری آزمون میگذرد و هیچ …… . الان هم بیکار هستم . حتی از یه دختر خواستگاری کردم . دیگه نمیدونم چی باید بهش بگم . همش بهش میگم خدا بزرگه . چرا با زندگی ما جوان ها بازی میکنید ؟ این جوان ها کسانی هستند که می خوان این خاک رو عمران و آباد کنند و از دستان شوم و کثیف دشمنان محفوظ بدارند . دل اونها رو به درد نیارید و آزرده خاطر نکنید . این همه بی اعتمادی به وجود نیارید . اگر نمی خواستید استخدام کنید پس چرا تا مرحله ی تحقیقات محلی پیش رفتید ؟ چرا اخه ما باید بازیچه دست شما باشیم ؟ مگه شما کی هستید که با ما اینجوری میکنید و کرامت و شان و شخصیت ما رو زیر پاهاتون له میکنید ؟ کرامت انسانی که آقای روحانی میگفتند همین بود ؟ بهترین سال های عمر زندگی ما تباه شد و مفت مفت تموم شد . وقتی بهار عمرمون اینه دیگه تا آخرش و بخوانید .
  راستش من دیگه از زندگی خسته شدم ، شبها وقتی می خوام بخوابم از خدا آرزو میکنم که فردا دیگه از خواب بیدار نشم . چند سال که دیگه این زندگی رو دوست ندارم . دوست ندارم …..

 2. 2

  ناشناس

  به
  تر بود
  رئیس دیوان عدالت اداری سری به شعبه های دیوان بزند تا تا حق عده ای در خصوص یک مورد خواسته پایمال نشود . پاداش مناطق محروم. در استان کهگیلویه و بویر احمد. ارا صادره از شعبه های ۱۰ و ۲۴ و ۲۷ و ۱۰ و……….. ریاست محترم تقاضای عاجزانه دارم دستور پی گیری فرمایید و رای عمومی صادر فرمایید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد ::
websitefooter2