آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

30 دیدگاه

 1. 16

  ناشناس

  برو جانم امسال هم رای می گیری خوشم میاد خوب مردمو شناختی

 2. 17

  ماش

  آخه کی باور می کنه که هزینه انتخابات سال ۸۵ فقط ۰۰۰/۲۰۰/۷ تومان باشه اینهمه عکس و ستاد تو همون سال حداقل ۵۰ میلیون هزینه داشت برای امسال باید ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون خرج کنی از کجا می آری؟

 3. 18

  رضا

  آقای ناییج نژاد – زمینی را که در بلوار منفرد شما و شهردار سابق ….بصورت شراکت دارید را فراموش کردید . در ضمن مردم خوب میفهمند و لازم به مظلوم نمایی نیست . باند شما را هم خوب میشناسند . شما در این دوره شورا خوتان را نشان دادید

 4. 19

  یک ایرانی

  آیا تامل و درنگ در این کشور ایران اسلامی در بعضی از موارد جایز نیست : چرا یک کارگر زحمت کش ، متاهل و مستاجر ایرانی که در اغلب شرکت ها برابر دستمزد اداره کار یک ماه از صبح تا غروب و یا بالعکس از عصر تا صبح فردا ماهی سیصد الی پونصد هزار تومااااااااان بهش میدن ( که اگر به موقع بدن ) اما بعضی از آقایون مومن چند شغله پشت میز نشین که جای مهر و نماز اغلب بر پیشانیشون نقش بسته باید از چند جا حقوق چند میلیونی ناچیز و اندک دریافت کنند؟
  آیا رنگ خون آنان پر رنگ تر است ، یا شبانه روز در حال عرق ریختن و زحمت کشیدن برای رضای خدا و خلق ا… هستند و یا …؟

 5. 20

  یه آملی

  گزناسرا ماله آمله……..

 6. 21

  یه لیتکوهی

  گزناسرا ماله آمله

 7. 22

  غریبه

  حاجی تاج سره

 8. 23

  نفوذی

  ظاهرا چیزای زیادی از همه ی اعضای شورای شهر آمل به دست آمده اما ما نمی دونیم دوستان عزیز چرا فقط برای آقای نائیج نژاد رو بررسی کردن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! ما که می دونیم چه خبره……….. فساد مالی – اخلاقی – سیاسی – جناحی – مذهبی………تا تهش برو خودتون می دونین که منظورمون چیه….. پس تا قبل انتخابات منتظر آمارهایی که ازتون داریم باشیم……………..

 9. 24

  ناییج نژادامید

  سلام.اقابااین همه اکه همه بددارن می کن امماخوبتو میکیم چون واقآ کزناسرارو اباد کردی اما اخرشو اسوات کن

 10. 25

  ناشناس

  سلام.اقای ناییج نژاد کارخانه خوشه طلایی یادت رفت عزیز

 11. 26

  کزناسرایی

  کارخانه خوشه طلایی یادت رفت.

 12. 27

  جان سخت 2

  عزیزان من ، چرا اینقدر اذیت میکنید . بگذارید زندگی خودش رابکند . گناه دارد .

 13. 28

  سحر

  آقای مثلا محترم شما تا تونستی موقع انتخابات از اون ۸ نفری که دور خودت جمع کردی هم رای و هم پول جاپیدی.همه می دونن که شما امثال رای نمی آوردی زرنگیه لیدرت بود که یه سری ادم خام رو دور شما جمع کرد تا ازشون استفاده کنی. رای رو که آوردی کلا بی خیالشون شدی .شنیده بودم کهبه همشون یه قولایی برای کار دادی حالا اگه مرام داری ببرشون سر کار نه اینکه راحت از کنارشون بگذری. اینم شنیدم که فیگور ناراحتی گرفته بودی….
  من به شخصه ۵-۶ باری اومدم ستادت و خانمهای کاندید رو دیدم که چه تلاشی می کنن.چیکار کردی براشوون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. 29

  سمیه

  اقاچیکارکردیدکه این همه تشنه به خون داریدمواظب فردای قیامتتون هم باشید مرگ فقط برای همسایه نیست.

 15. 30

  ناشناس

  سلام آقای نائیج نژاد . کاری به حرف مردم ندارم . فقط میدونم بین این همه عزیزانی که در آمل تو راس کار هستند . شما برای ما عزیزترین هستید .هنوز هم صحبت زحمات شما هست . ما فراموش نکردیم که در سرما و گرمای سال همیشه هرجای آمل صحبت از آباد سازی بود شما حضور داشتید . زحمات بی منت شما را در گزنا سرا نیز به چشم دیدیم. امیدوارم در هر پستی هستید . همانند دوران اسارت صبور .شکیبا .خستگی ناپذیر. پیروز و سربلند باشی
  ارادتمند شما یک شهروند آملی

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد ::
websitefooter2