آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

56 دیدگاه

 1. 46

  مهدی مشکوه روحانی

  العلما امتی افضل من انبیا بنی اسراییل

 2. 47

  ناشناس

  چه اصراری دارید همه نظرات رو منعکس کنید؟؟؟ کمتر چنین انعکاس نظراتی را در سایتها می بینیم

 3. 48

  ناشناس

  حجت الإسلام «مرتضی جوادی آملی» (فرزند آیت الله جوادی آملی) در مقاله ای (با عنوان «جایگاه مذاکره و منطق آن در اسلام») ادعا کرد که امام حسین (ع) با «عمر سعد» مذاکره کرده است!
  ⏪این در حالی است که مقام معظم رهبری (چند وقت قبل در دیدار با اعضای نیروی دریایی سپاه) گفته بودند که «امام حسین» و «عمر بن سعد»، «مذاکره» به معنای امروز یعنی «معامله» نکردند بلکه به طرف مقابل خود «نهیب» زدند و آنها را «نصیحت» به خداترسی کردند.
  ⏪حتی مقام معظم رهبری (درباره افرادی که این حرف ها را می زنند) تعابیر «ساده اندیشی» و «نگاه عوامانه» به کار بردند و فرموده اند: چنین تحلیلی درخصوص مسائل تاریخ اسلام و مسائل کشور، نهایت «ساده‌اندیشی» است … متأسفانه عده‌ای برای توجیه مذاکره‌ی جمهوری اسلامی ایران با شیطان بزرگ، با نگاهی «عوامانه»، اینگونه مسائل را در روزنامه‌ها، سخنرانی‌ها و فضای مجازی مطرح می‌کنند، که کاملاً «اشتباه» است … حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه ایران هیچ مخالفتی با اصل مذاکره با کشورها، اعم از اروپایی و غیراروپایی ندارد، خاطرنشان کردند: اما در مورد «آمریکا» موضوع متفاوت است زیرا آنها تعریفی که از مذاکره با جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند، به معنای نفوذ و باز کردن راه برای تحمیل است.
  همچنین ایشان، چند وقت پیش نیز نامه ای در حمایت از آقای «هاشمی رفسنجانی» منتشر نموده بود

 4. 49

  مرتضي

  سوال اول من این است که صرف این که جناب رهبری فرمایشی در یک موضوع داشته باشند به معنای صحت آن و عدم صحت سخنان دیگران است که شما با یک ” این در حالی است که مقام معظم رهبری ……. ” بحث را خاتمه می دهید؟!
  ثانیا فرمایش جناب رهبری با نهایت احترام به ایشان خلاف نصوص و متون مأثور از سخنان امام حسین علیه الصلاه و السلام در واقعه عاشورا است و فرمایش جناب حاج آقای مرتضی جوادی آملی با واقعیت سازگارتر است . صراحتا در متون وجود دارد که حضرت تا جایی که می شد برای جلوگیری از فتنه و شکسته شدن حرمت ماه های حرام مذاکره و چانه زنی یا همان بده بستان به معنای امروزی کردند . حتی در آخرین مرحله فرمودند که من در بلادی خارج از بلاد مسلمین زندگی کنم و … .
  این نوع نگاه جناب رهبری یک نوع نگاه انتزاعی و برای سامان مند کردن یک مجموعه اندیشگی از افکار ایشان است که بعضا با حقایق تاریخی سازگار نیست.
  ضمنا جناب استاد مرتضی جوادی آملی شخصیتی فرهیخته و فراتر از جناح بندی های سیاسی یا دلدادگی بی شرط به برخی افرادی است که در برخی کامنت ها از آن ها نام برده شده است.

 5. 50

  امیر

  یعنی اگر ولایت رو قبول نداشته باشه آدم بدی خواهد بود. مگر می شود یک نفر هرچی میگه درست باشه اخه یه خورده ادم فکر کنه میفهمه که این تفکر تهش نا کجا آباد هست. این گونه تفکرهای داعشی هست که جوونا رو از دین فراری میده.

 6. 51

  ناشناس

  انشاالاه همه اهل بصیرت و رهرو ولایت باشند

 7. 52

  بهمن

  سلام خوشحال میشم این مستندات تاریخی موافق بیانات استاد مرتضی جوادی را برای من بفرستید تا مورد مداقه قرار گیرد

 8. 53

  ناشناس

  هیچ کس به بصیرت و بینش حضرت آقا (مقام معظم رهبری) نمی رسه این رو مطمین باشید
  فقط مروری بر گذشته کافی است

 9. 54

  صمد

  سلام ادرس دقیق ایشون یا پدرشون رو برام بفرستید شما گفتید همسایتون هست

 10. 55

  ناشناس

  خدمت حضرت ایت اله حاج مرتضی املی سلام ما هرچه داریم ازبرکت ولایت داریم

 11. 56

  ناشناس

  من از ارادتمندان حضرت آیت الله خامنه ای بوده و هستم و خواهم بود . خدا را شکر نسبت به آیت الله جوادی آملی هم ارادت ویژه ای دارم و امشب در این شب قدر عزیز خدا را قسم می دهم به مقام با عظمت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف که هر که با پرچمدار تشیع سید علی خامنه ای عزیز زاویه دارد مورد تأدیب قرار بدهد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2