ضرب و شتم سه روحاني ناهي از منكر واكنش‌هاي زيادي را به‌دنبال داشت و موجب جريحه‌دار شدن احساسات مردم شد اما گويا با وجود برانگيخته شدن افكار عمومي در اين زمينه، گويا هنوز پرونده ضرب و شتم ناهيان از منكر بسته نشده است.

در آخرین مورد، روز پنج شنبه در محله امام‌زاده سید اسماعیل تهران جمعی از اوباش با فحاشی، يك روحاني ناهي از منكر را مورد ضرب و شتم قرار دادند و پس از وارد کردن خسارت به خودروی او از محل گریختند.

این روحانی در گفتگو با خبرنگار رجانيوز در تشریح جزئيات این حادثه گفت: روز پنج‌شنبه پس از سخنرانی، در مسیر بازگشت از امامزاده سید اسماعیل تهران در یکی از خیابان‌ها اطراف آن بنزین تمام کردم و کنار خیابان پارک کردم تا بنزین تهیه کنم.

حجت الاسلام عباس روزمه ادامه داد: یک موتورسوار با شدت به ماشین بنده زد، به راکب این موتور که مشغول کشیدن سیگار بود گفتم که از خسارتی که به ماشین من زدی، می گذرم، فقط شما حرمت ماه مبارک رمضان را نگه دار و سیگارت را خاموش کن.

وی اظهار داشت: پس از این تذکر، موتورسوار اقدام به فحاشی و توهین‌های وقیحانه نه به شخص بنده که به روحانیت و مقدسات مذهبی کرد؛ این فحاشی‌ها آن‌قدر شرم آور بود که يادآوری آن موجب آزارم می‌شود.

روزمه با بیان اینکه در حین این فحاشی‌ها از ماشین پیاده شده و جلوی دهان این فرد هتاک را گرفتم، افزود: در همین بين که مردم هم جمع شده بودند، یکی از اوباش شناخته شده و سابقه دار آن محل برای فراری دادن موتورسوار هتاک پس از فحاشی با مشت، محکم به صورت من کوبید، به شکلی که عینک من شکسته و آسیب جدی به چشمم وارد شد.

وی ادامه داد: همه این ضرب و شتم‌ها یک طرف اما فحش‌هایی که به مقدسات، انقلاب و نظام می‌دادند یک طرف؛ واقعا توهین‌های این افراد غیر قابل تحمل بود.

روزمه تصریح کرد: پنج، شش نفری به من حمله کردند و با لگد به ماشین بنده می زندند و خسارت وارد کردند.

وی ادامه داد: اگر حمایت مردم محل نبود و همچنین بنیه بدنی كه به‌خاطر چند سال ورزش کردن، شاید آسیبی که به بنده می‌رسید، خیلی بیشتر می شد.

روزمه با بیان اینکه بنده منشأ این توهین‌ها را فتنه اخیر می‌دانم، گفت: آقایان سران فتنه، آبرو و حیثیت روحانیت را زیر سوال بردند؛ اما الان شاهدیم که به راحتی به روحانیت توهین می‌کنند و شأن او را پایین می آورند؛ در این سابقه بیش از 30 سال انقلاب چه زماني سابقه داشته که یک روحانی را جایی گیر بیندازند و او را دوره کنند.

وی ادامه داد: بنده شکایت خود را نه به‌خاطر شخص خودم بلکه به خاطر توهین به روحانیت و باورهای مذهبی مردم پيگيري مي‌كنم.

گفتني است این روحانی جوان از جمله سخنرانان جلسات مذهبي و هيئت‌ها است که نقش فعال در افشاگری جریان فتنه داشته تا آنجا که از سوی این جریان مورد شکایت هم قرار گرفته است.

2 thoughts on “ضرب و شتم يك روحاني ناهي از منكر روزه‌خواري +عكس”
  1. حاج عباس خیلی باهالی دست حق نگهدارت (هیئت محبان الائمه افسریه)

  2. حاج عباس يا بهتر بگم آقا بهزاد گل تو شوخترين و خوش سخنترين روحاني هستي که تا کنون برخورد داشته ام انشاءا… ساليان سال زنده باشي.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *