آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

7 دیدگاه

 1. 1

  ابوالفضل بادپا

  درخواست جمعی از جوانان آملی از استاندار:از تمامیت ارضی آمل دفاع کنید
  درخواست جمعی از جوانان آملی از استاندار

  از تمامیت ارضی آمل دفاع کنید

  شمال نیوز: در پی دیدار روز گذشته استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان با مردم امل صورت گرفت جمعی از جوانان شهرستان هزار سنگر آمل با نگارش نامه ای خطاب مهندس طاهایی خواستار نقش آفرینی از حقوق مربوط به مالکیت دشت وسیع لار و پارک لار ، آب بهای مصرفی سد عظیم لار ، تولیت امام زاده هاشم آمل ، مدیریت گردشگری محدوده دامنه و قله دماوند را به نفع مردم شریف شهرستان آمل پیگیری تا حصول نتیجه شدند.

  به گزارش شمال نیوز، متن نامه بشرح زیر می باشد.

  جناب آقای مهندس طاهایی استاندار محترم مازندران

  سلام علیکم ، احتراماً به استحضار میرساند ، همانطور که مطلعید مدت زمانیست بر خلاف قوانین تقسیم جغرافیایی جاری کشور اقداماتی مشکوک در غالب سخنرانی و یا برنامه تلویزیونی در استان تهران در جهت مصادره بخش عظیمی از منطقه جغرافیایی لاریجان مازندران به نفع این استان صورت پذیرفته است. از اقدام شبکه سه رسانه ملی در استفاده از عبارت روستای نوای تهران و یا استفاده شبکه های سیما از عبارات امام زاده هاشم تهران یا قله دماوند تهران تا سخنرانی استاندار و دیگر مقامات مسئول تهرانی مبنی بر تعلق دشت و سد لار و دماوند به تهران .

  اگر چه در جوابیه این اقدامات تنش زا و پر هزینه تهرانی ها واکنش درست ، به جا و منطقی از سوی مسئولین شهری و استانی صورت پذیرفته است اما مردم آمل در ۲۵ شهریور ماه سال ۹۰ به صورت خود جوش با امضای طوماری با امضای ۷۰۰۰ نفر که مزین به امضای مقامات شهری از جمله امام جمعه محبوب شهر حضرت آیت الله رحمانی آملی شده بود خود پیشتاز این عکس العمل منطقی شده و این طومار را در اختیار مقامات مسئول دفتر محترم ریاست جمهوری قرار داده اند.

  در ادامه و در پیگیری های بعدی مشخص شد که پیگیری های حقوقی این تعرض به وزارت محترم کشور و معاونت سیاسی این وزارت خانه محول شده است و این معاونت نیز طی بررسی و استعلاماتی قرار است بزودی نظر خود را در ارتباط با این طومار مردم شریف شهرستان آمل اعلام نماید.

  لذا اینجانبان (جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان آملی ) از جنابعالی که از مدیران شایسته و مدبر این سرزمین علوی به شمار میروید استدعا دارد با نقش آفرینی به موقع و موثر خویش تمامی حقوق مربوط به مالکیت دشت وسیع لار و پارک لار ، موضوعات آب بهای مصرفی سد عظیم لار ، تولیت امام زاده هاشم آمل ، مدیریت گردشگری محدوده دامنه و قله دماوند را به نفع مردم شریف شهرستان آمل پیگیری تا حصول نتیجه نمایید.

  در پایان لازم میدانیم از تلاش های مجدانه جنابعالی ، جناب ابراهیمی معاونت پر تلاش استاندار در امور سیاسی امنیتی و همچنین مسئولین شهری آمل از جمله فرماندار محترم ،امام جمعه محترم و نیز نماینده پر تلاش مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در پیگیری حقوق به حق مردم این سرزمین تشکر و قدردانی نماییم.

  جمعی از جوانان شهرستان هزار سنگر آمل

 2. 2

  جوان آملی

  باید به دانشگاه پیام نور و شورای شهر رینه دست مریزاد گفت والا مسئول بخش لاریجان که سرگرم چیزهای خودشان هستند دماوند را هم تهرانی ها برده بودند…

 3. 3

  احسان

  هر چند لاریجان در تقسیمات کشوری بخش محسوب می گردد اما فردی باید سکان این بخش را به دست گیر که در حد و اندازه یک شهرستان باشد. در شرایط کنونی با تعرضاتی که به بخش لاریجان می گردد منطقی ترین گزینه حضور یک فرد شاخص در سمت بخشدار است که توانایی لازم را برای انتقال مدیریت منطقه لار و امامزاده هاشم داشته باشد در غیر اینصورت مشکلات همچنان باقی است.

 4. 4

  مازندرانی

  عزیزان حرف های دلسرد کننده سودی ندارد. راه اندازی وبسایت LARIJAN.IR گام بلندی در شناساندن لاریجان بوده، هرچند هنوز راه درازی در پیش است.
  کوه دماوند یا دماوندکوه ارزشی جهانی دارد و مازندران بخود می بالد که این نماد شکوهمند ایران عزیز در آن جای گرفته. اقبال هم میهنان به این کوه مینوی، وظیفه مازندران در میزبانی و پذیرایی از هم میهنان را سنگین تر می کند.

 5. 5

  ناشناس

  این جشنهای چیه دیگه؟!!!
  واقعا متاسفام که ماهیت اصلی این جشن رو نمیدونید.
  اگر میخوایید حقیقت رو بدونید تا بازی نخورید به این لینکها مراجعه کنید

  http://www.afsaran.ir/link/267430
  http://www.aparat.com/v/yluUm

 6. 6

  فرزند شهید

  قابل توجه دوستان عزیز که بخشدار ارزشی و جوان و بومی لاریجان دو مورد از معادنی که اطراف کوه دماوند قرار داشت را با تلاش مجدانه خود و همکاری فرماندار عزیز پلمپ کرده.

 7. 7

  ناشناس

  ئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد ::
websitefooter2