ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

8 دیدگاه

 1. 1

  ایران

  افسانه ی کوره های یهود سوزی

  مطمئنا همگی ما در باره ی این افسانه چیزهایی شنیدیم .
  هیتلر .نازیسم . کشتار .جنگ جهانی . اتاق گاز . ۶ ملیون . یهودی . هلوکاست .
  خب اینها چیه ؟ میشه باهاش جمله ای ساخت ؟ آره که میشه . الان براتون میسازم . جملاتی که ممکنه خیلی به گوشتون خورده باشه . :
  “در طول جنگ جهانی دوم ۶ ملیون یهودی بیچاره در کوره های آدم سوزی و اتاق های گاز به دستور هیتلر ، رهبر حزب نازیسم آلمان به قتل رسیدند و این واقعه هلوکاست نام دارد.”
  خب من می خوام در مورد این موضوع بنویسم که آیا هلوکاست واقعیت داشته ؟ اصلا یعنی چی ؟
  هلوکاست : «سوزاندن با آتش که به طور کامل از میان برود»مشتق از دو کلمه ی یونانی holos به معنای تمام و kalein به معنای سوزاندن .
  بنا بر ادعای یهودیان و باور غلط بسیاری از مردم جهان این اتفاق در کوره های آدم سوزی هیتلر افتاده . به اندازه ای که اگر جایی حرف از آنتی صهیونیسم زده شود سریعا در افکار برخی از مردم به سمت هیتلر میرود . چرا ؟ چون هیتلر را یک ضد یهود می شناسند . و این به حدی است که به عنوان مثال در سایت کلوب ، کلوبی وجود دارد به نام ضد صهیونیست که این عکس را دارد . !

  این عکس خیلی مشکوک است و همینطور عمل موسس این کلوب .واقعا این به چه معناست ؟ آیا هیتلر نماد و سمبل ضد یهودیت است ؟ ضد صهیونیسم است ؟ .
  یهودیان در این رابطه چه میگویند ؟
  حبیب لِوی نویسنده ی یهودی در کتاب تاریخ یهود ایران چنان اشک تمساحی میریزد و مظلوم نمایی می کند و در ج۱ صفحه ی ۲۸۱ می گوید :
  «… کلیه ی افراد، یهود را مقصر دانسته و خواسته اند از تمام ملت یهود انتقام بکشند و هیتلر منجر به بزرگترین تراژدی خونین تاریخ عصر حاضر گردید . بیچاره یهودی و بیچاره تر بشر ! »
  دیدید ؟ چگونه مظلوم نمایی میکند این مورخ یهودی ؟
  بسیاری از کتب . مقالات ، فیلم ها و سخنرانی هایی در این رابطه وجود دارد و مظلوم نمایی میکنند که ۶ ملیون یهودی قتل عام شدند .
  ولی آیا چنین چیزی واقعیت دارد ؟ آیا هلوکاست بوده ؟ اگر بوده آیا این تعداد قتل عام شدند ؟ اگر این تعداد بودند آیا یهودی بودند ؟ چه مقدارشان یهودی بوده و….. .
  چه شواهدی وجود دارد و چه دلایلی برای اثبات و یا نفی آن موجود است ؟

  این رقم کذایی ! ۶ ملیون . شنیدید که دروغ هر چه بزرگتر باشد باورش آسانتر است ؟
  ناهوم گلدمن ، رئیس کنگره ی جهانی یهود اعتراف کرده که این رقم را وی تعیین کرده و به کاربرده است بابت اینکه غرامت بیشتری دریافت کنند و مظلوم نمایی بکنند.

  تعداد قربانیان جنگ جهانی دوم ۵۰ ملیون نفر بوده است . اگر ما فرض محال نیز بگیریم که ۶ ملیون یهودی نیز جزء همین قربانیان باشند . آیا ۴۴ ملیون قربانی دیگر انسان نبوده اند ؟ چرا نباید در مورد آنان حرفی زده شود ؟ برای آنها یادبود گرفت ؟ برای مظلومیت آنها کتاب و مقاله و سخنرانی و… تهیه کرد ؟ آنطور که یهودیان میخواهند ، اگر ما ۵۰ ملیون کشته ی این جنگ را فراوش کردیم مشکلی نیست ولی نباید رقم ۶ ملیون یهودی را فراموش کنیم ! ۶ میلون . ۶ ملیون .۶ ملیون ! چه مصیبت عظیمی !
  آیا ۴۴ ملیون دیگر بشر نبوده اند و فقط یهودیان انسانند ؟
  این حرفی که میزنم فقط بر این فرض است که اگر ما قبول کنیم ۶ ملیون یهودی در اتاق های گاز قتل عام شدند .
  در صورتی که حتی همین فرض هم باطل است . یعنی اصلا چنین چیزی واقعیت نداشته . و این ماجرا بیشتر شبیه به افسانه است .

  در سال ۱۹۳۳ کل یهودیان اروپا در حدود ۵ ملیون و نیم بوده.
  اگر یهودیان ساکن در کشور های متفقین و بی طرف و کشورهای اروپایی خارج از جنگ را از این تعداد کسر کنیم . ۲ ملیون و ۵۰۰ هزار نفر باقی می مانند . که از این تعدادفقط ۵۰۰ هزار نفر یهودی در آلمان و لهستان میزیسته اند . چگونه ممکن است که از جمعیت ۵۰۰ هزار نفری ، ۶ ملیونشان کشته شوند ؟
  در صورتی که در اذهان مردم ، مظلوم جنگ جهانی دوم یهودیان بوده اند !
  خیلی جالب است .
  زمانی که افسران حزب نازی را بعد از جنگ جهانی دوم در دادگاه نورنبرگ محاکمه می کردند یکی از موارد اتهام همین کوره ها و اتاق های گازی بود که یهودیان در آن قتل عام می شدند . این درحالی است که تمامی رهبران و افسران نازی می گفتند که چیزی در مورد قتل عام یهودیان در دستور کار ما نبوده است و برای اولین بار بوده که نام آشویتس و تربلینکا را به عنوان زندان و اتاقهای گاز میشنیدند که یهودیان در آن کشته شده اند..

  لازم به ذکره که این نکته رو بگم که بنده به هیچ وجه قصد دفاع از هیتلر و یا صحه گذاشتن بر اعمال وی را ندارم . هیلتر هم به اندازه ی خود نژاد پرست و خونریز بوده (مانند صهوینیست ها ) و در این مورد هم نکاتی را ذکر میکنم که اصولا نازیسم و صهیونیسم دارای خصایص و ویژگی های بسیار شبیه به هم هستند .

  و اما اردوگاه آشویتس که به عنوان مرگبار ترین نقطه ی جنگ جهانی دوم توسط یهودیان ذکر شده است . خیلی جالب است که در آمارهای کشتار در این اردوگاه ما ارقام بسیار متفاوت با فواصل فاحشی میبینیم که این خود دلیلی بر غیر مستند بودن اصل ماجراست .
  بنا بر گزارش شوروی قربانیان آشویتس۴ میلیون، بنا بر تحقیقات پولیکاف مورخ صهیونیست۲ میلیون . مورخ دیگری به نام هیلبرگ آن را ۱میلیون و ۲۵۰ هزار نفر . موسسه تاریخ معاصر فرانسه آن را حدودا ۱ میلیون .میداند . و…
  در صورتی که در قبل اثبات کردیم اصلا در کل ۵۰۰ هزار نفر یهودی در آلمان و لهستان می زیسته اند که تعداد خیلی کمی از آنها در این اردوگاه ها بودند .

  و بسیار جالب است که پرلزولیگ نماینده ی نیویورک در کنگره ی جهانی یهود در ۱۲ زوئن ۱۹۴۶ پا فراتر از این میگذارد و این ادعا را دارد که در طی واقعه ی هالوکاست ۷ میلیون یهودی قربانی شدند . !!! (کنتور که نداره به این میگن محیر العقول !) .
  و اما این کشتار ها به چه صورت بوده است ؟ آنان مدعی هستند که نازی ها ابتدا یهودیان را در اتاق های گاز میریخته اند . بعد از اینکه آنها خفه شدند . جنازه هایشان را در کوره می انداخته اند و می سوزاندند . اما چه دلایلی دارند ؟
  هیچ یک از افسران نازی ، رهبران این حزب و… اعترافی بر این مبنا نداشته اند . کسی هم نبوده که بگوید یهودی بوده و رفته در اتاق گاز و زنده مانده و بعد هم رفته در کوره بعد هم زنده مانده و بعد آمده و روایت کرده که اینچنان بوده و …. . پس با این حساب از کجا اینان مدعی این داعیه ی بزرگ هستند ؟
  آنها چند صحنه فیلم و چندین عکس در اختیار دارند که جنازه های نحیف و لاغر بر روی هم افتاده اند و..(اگه ندیدی من چند سال پیش دیدمش) . علاوه بر آن ساختمان لردوگاه ها نیز برایشان مدرکی برای استناد این افسانه است .

  اما واقعیت چیست ؟
  اگر من میگویم که هالوکاست نبوده و کذب محض است پس آن ساختمان ها و عکس و فیلم جنازه ها و کوره ها چیست ؟

  اولا لازم به ذکر است که آشویتسو… اردوگاه بوده اند و نه کشتارگاه یا کوره و اتاق گاز . و در آنجا آوارگان جنگ نگهداری میشده اند . که این افراد هم مسیحی بوده اند هم یهودی و هم مذاهب و ادیان و فرقه های مختلف . (پس فقط یهودی نبوده اند ) . در ثانی یهودیان معتقدند که گازی که در این اتاق ها استفاده میشده گاز “زیکلون ب” بوده است ==>”Zyclon-B” .
  و خیلی جالب است که تحقیقاتی که شیمیدانان انجام داده اند این نتیجه را داده است که اصلا این گاز قابلیت کشتار ندارد . یعنی اصلا خفه کننده نیست ! (یعنی اساسا همش کشک)

  و اما جسد ها و کوره ها !
  در همان اردوگاه ها در آن زمان بنا بر دلایل بسیار زیاد و شواهد تاریخی در آن زمان بیماری تیفوس اپیدمی شده بود . و بسیاری از افراد حاضر در اردوگاه ها به علت ابتلا به تیفوس دارای اجسام نحیف و لاغر شده بودند و سپس مردند . و جالب اینجاست که تنها گاز ضد عفونی کننده ی برای بیماری تیفوس همین گاز “Zyclon-B” است . علاوه بر استفاده از این گاز سوزاندن اجساد نیز راه دیگری برای از بین بردن این ویروس است .
  پس بر ما مشخص شد که آن عکس ها و فیلم ها چه بوده . فیلم ها و عکس های اجساد مبتلا به تیفوس بوده است که برای ضد عفونی شدن سوزانده و یا به اتاق گاز برده میشدند .

  یعنی هیچ طرح و برنامه ای برای سوزاندن و یا قتل عام یهودیان در نظر نازی ها نبوده است و صرفا این یک انحراف بزرگ تاریخی است که ساخته ی دست خود یهودیان است . و چرا یهودیان ؟

  چون واقعه ی هالوکاست نماد مظلومیت یهودی در سطح جهان شناخته شده است . و اساسا برخی از صاحب نظران واقعه ی هالوکاست را پایه و اساس تشکیل رژیم صهیونیستی و بنیان قوی ای برای به رسمیت شناخته شدن این رژیم بوده .

  هیچ کس جزء یهودیان و صهیونیست ها از هالوکاست سود نبردند . زیرا نه تنها در این افسانه ی تاریخی خسارتی متحمل نشده اند و کشته ای ندادند ، بلکه سود سرشاری از این جعل تاریخی به حساب خود ریختند . خود را مظلوم جهان شمردند و دیگر در هر نقطه ای از جهان احساس میکردند که ممکن است منافعشان در خطر باشد فریاد انا الظلوم سر میدادند و جهانیان نیز به خاطر اینکه خودشان مورد اتهام قرار نگیرند نه تنها هیچ خطی بر یهودیان روا نداشتند بلکه آنان را عزیز و سرور خود قرار میداند تا خدایی ناکرده آنان را فاشیست و آنتی سمیتیست نخوانند .
  خیلی متنش سنگین و ادبی بود ؟ ببخشید جو منو گرفت. بذارید ساده تر براتونبگم . تنها قشری که از مطرح کردن این افسانه تونست قدرت به دست بگیره همین یهودیان بودند . واژه ی آنتی سمیتیم رو مختص خودشون کردند و هر کجای دنیا که یک یهودی مورد اتهامی قرار میگفت سریعا فریا مظلومیت سر میدادند و پتک آنتی سمیتیسم رو بر سر اونها میکوبیدند . مردم هم به این خاطر که نکنه یک وقت آنها هم در ردیف نازی ها و هیتلر و… شناخته بشند سعی میکردند حتی اگر یهودیان در سطح دنیا مرتکب خلافی میشدند هم کاری به کارشون نداشته باشند .

  و اما سمیتیسم چیه و آنتی سمیتیسم .

  سمیتیسم برگرفته از کلمه ی “سام ” و سام یکی از پسران حضرت نوح علیه السلام بوده .
  حضرت نوح پعد از آن طوفان معروف و اسکان در زمین دارای سه پسر شد به نام های : یافث ، حام ،سام .
  نسل سام در بابل مستقر شد و سلسله ای ترتیب داد که عبارتند از :

  ارفکشاد=> شالح => عابر => فالج(فالح)=> رعو=> سروج=> ناحور=> تارح => ابرام . (سفر آفرینش باب ۱۰)

  که ابرام همان حضرت ابراهیم است . و اگر مطالب قبل من رو مطالعه کرده باشید در مورد کلمه ی عبری هم گفته بودم که بنا بر نظر برخی صاحب نظران کلمه ی عبری و عبرانی از “عابر” که جد حضرت ابراهیم بوده گرته شده است که در اینجا مشاهده میکنیم عابر جد حضرت ابراهیم بوده و چون نسل حضرت ابراهیم به سام میرسد و از طرفی نیز یهودیان معتقدند که نسل بنی اسرائیل از حضرت ابراهیم و اسحاق( پسرش )است و خودشان را از سام میدانند . و اگر کسی افکار و اعتقادات ضد یهودی داشته باشد آنها را آنتی سمیتیسم . (یعنی ضد سامی) مینامند !

  در صورتی که همانطور که حضرت ابراهیم جد بنی اسرائیل بوده است (که ناخالصی هم وسطش خیلی زیاده) . همانطور هم نسل اعراب و مسلمانان و … هم از همان حضرت و از سام بوده است . وقتی سلسله ی حضرت محمد(ص) را نگاه بکنیم میبینیم که نسل ایشان هم به حضرت اسماعیل میرسد . و اسماعیل هم پسر ابراهیم بوده است . پس در واقع سمیتیسم مختص به یهودیان نیست . ولی آنها سمیتیسم را به خود نسبت دادند و هر کسی مخالف آنان باشد را آنتی سمیتیسم مینامند .

  این هم از تعریف سمیتیسم و آنتی سمیتیسم . (که متاسفانه بد جا افتاده تو جهان)

  برای امروز زیاد صحبت کردم . میخواستم بیشتر به رابطه ی هیتلر ، نازیسم ، فاشیسم و صهیونیسم بپردازم ولی خب نشد و کشیده شدیم به بحث های دیگه ای که بد هم نشد . و اطلاعات خوبی رو تونستم بنویسم . ان شاءلله که بتونیم ازش به خوبی استفاده کنیم و سطح آگاهی هامون بیشتر بشه .

  شباهت ها و یکسانی های نازیسم و صهیونیسم

  نژاد پرستی :

  صهیونیسم و نازیسم دو ایدئولوژی مبتنی بر نژادپرستی است ؛ برای نازی ها و پیروان هیتلر ، نژاد آریایی و به خصوص “ژرمن ها” پاک ترین و اصیل ترین نژادی هستند که باید بر همه ی نژاد ها غالب بشندو برای صهیونیست ها هم نژاد “یهود” این چنین است .

  در کتاب “نبرد من” که به هیتلر نسبتش داده اند (که هیچ دلیل مستدلی هم وجود نداره در موردش) هیتلر می گوید که : من قوانین حفظ خلوص نژاد را از مقررات “نحمیا” و “عزرا” الهام گرفته ام .

  (عزرنحمیا که دو سِفر از اسفار کتاب مدس به نام این دوست . جزء پیامبران بنی اسرائیل بوده اند !)
  آنگونه که توجه کردیم نه تنها هیتلر ضد یهود نبوده بلکه از تعالیم کتاب مقدس و یهودیت نیز سود می برده .
  این خودبرتربینی میان دو جنبش صهیون و نازی ، آنقدر به هم نزدیک است که صهیونیست هنه تنها از افسانه ی هالوکاست احساس ناراحتی نمی کنند بلکه اون رو مظهر غرور خود و و حتی این جریان رو بزرگترین فرصت تاریخی خود می دانند .

  جعل تاریخی :

  همانگونه که صهیونیست ها فجبع ترین تحاریف رو در کتب دینی و تاریخی خودشون و نه تنها خودشون بلکه در تاریخ دیگر کشور ها دست زدند (واجب شد چند جلسه مفصل در مورد همین مسئله حرف بزنم و دلیل بیارم) ، نازی ها هم همین گونه کارها رو در طول مدت زمانی که بر راس قدرت بودند انجام میدادند .

  و همانطور که هیتلر بدون توجه به تمدن دیگر کشورها و ملل و ادیان مختلف در جهان ، فقط به نژاد ژرمن ها در ۶ قرن قبل از خودش و مواجهه ی اونها با اسلاوها توجه می کرد و اون رو دلیلی برای سلطه به جهان و اشاعه ی نژاد ژرمن ها می دونست . یهودیان هم با دست بردن در تاریخ ، وجود حکومت داوود و سلیمان در اورشلیم رو بهانه ی تشکیل اسرائیل در فلسطین می کنند .

  حق خواهی غیر حق :

  هر دو جریان سیاسی حمله به دیگر کشور ها و توسعه ی مرز ها سیاسی خود و اشغال اونها رو حق تاریخی خودشان می دانند . برای ایجاد فضای حیاتی دست به استثمار همسایگان میزنند و صد البته که قبل از هر گونه حمله و حضور فیزیکی در کشور های همسایه با استقاده از غفلت ، درگیری های داخلی و هرج و مرج هایی در انها ایجاد میکرده و سپس بعد از سرگرم کردن آنها به راحتی آنها را اشغال میکنند .و برای توجیه عملکرد خود نیز از تعابیر دینی و یا ناسیونالیستی و جعل های تاریخی استفاده میکنند تا بر اعمال زشت خود صحه ای بگذارند .

  اهداف

  در هر دو جریان میبینیم که اهدافی که دنیال میکنند (یا میکردند ) تشابه بسیاری دارد و برنامه ریزی هایشانهمینطور راهبردهای آنها برای نیل به اهداف از جهاتی آنقدر متشابه است که انسان را متحیر میکند .

  هیتلر در سال ۱۹۲۵ در کتابش طرح هایی را مطرح میکند که تمامی آنها را در سالهای پس از آن انجام داد و هر تکه از پروژه را مو به مو انجام داد . و افکار توسعه طلبانه ی خودش رو جامه ی عمل پوشوند .

  صهیونیسم نیز همینطور . وقتی هرتزل و یارانشان در کنگره ی بال سوئیس در ۱۸۹۸ اعلام کردند که در ۵۰ سال بعد دولت یهود تشکیل میشود . به راستی دیدیم که سال ۱۹۴۸ و دقیقا در ۵۰ سال بعد (نه یه سال بیشتر و نه یه سال کمتر)اسرائیل توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شد .

  و یا پروتکل علمای صهیون که بسیار هم تکان دهنده است و توسط زعمای یهودی نگارش شده و راهکارهای سلطه بر جهان را در آن نوشته است آنطور است که پس از ده ها سال از گذشت نوشته شدن آنها میبینیم که مو به موی آنها عمل شده است و دقیقا همان شده که می خواسته اند . (مثال یزاده . میخام زیاد طولانی نشه ولی خب رای جا افتادن مطلب به درد میخوره که بگم ولی خب بعدا باید در مورد تک تکشون کلی حرف بزنم براتون ) .

  یک مورد دیگه هم بگم و بسنده کنم که بن گوریون (نخست وزیر اسبق اسرائیل ) سال ۱۹۴۸ گفته بود که در لبنان باید دولتی مسیحی دست نشانده تشکل بشود و برتری مسلمانان از بین برود و…

  دقیقا مشاهده شد که در سال ۱۹۸۲ (همزمان با حمله ی اسرایئل به لبنان ، فالانژ های وابسته به صهونیست ها که لبنانی الاصل و مسیحی بودند بر راس دولت قرار گرفتند و بشیر جمیل رئیس جمهور شد . و حتی قبل از این هم در همان لبنان افرادی چون ولید جنبلاط و … بودند که چنین پیش بینی رو عملی کنند .

 2. 2

  ایران

  عالییییییییییییییییییییییییییییییییی بود

 3. 3
 4. 4

  ناشناس

  فووووووووووووووق العاده بووووووود…

  خیلی ب اینجور اطلاعات علاقه دارم ولی منابعی برای مطالعه ندارم.
  ممنون میشم بهم کتاب معرفی کنید ک حقیقت توش باشه

 5. 5

  ناشناس

  هولو کاست وکشتار یهودیان دروغ محض است
  فرضا هم اگه اتفاق افتاده دست سران نازی خوش مرحبا خوب کاری کردن

 6. 6

  ادولف

  روحش شاد یاد پیشوا گرامی

 7. 7

  hitler

  درود بر روان پاکش. ما وفادارن تا پای جان به پیشوا معتقدیم. دوباره به اوج برمیگردیم.

 8. 8

  ناشناس

  لعنت به هیتلر جانى وپست

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2