رصد پهپادی وزارت اطلاعات از تروریست‌های مسلح در مهاباد

رصد پهپادی وزارت اطلاعات از تروریست‌های مسلح در مهاباد

وزارت اطلاعات تصاویر پهپادی را منتشر کرده که به شکل واضح اقدامات تروریست‌های مسلح در اغتشاشات دیروز و دیشب مهاباد را به تصویر کشیده است.

به گزارش هرازنیوز از  تسنیم، در روزهای تعدادی از اغتشاش‌گران در شهرستان مهاباد به بهانه تشیع جنازه یکی از کشته‌ شدگان حوادث اخیر در این شهر با ایجاد آشوب و سر دادن شعارهای هنجارشکنانه اقدام به برهم زدن نظم و امنیت مهاباد کردند.

اغتشاشگران پس از شرکت در تشییع جنازه این فرد ضمن سر دادن شعارهای هنجارشکن وارد محلات شهری شده و در مسیر خود از مغازه‌داران خواستند تعطیل کنند که بسیاری از اصناف بدلیل خشونت معترضان، مغازه‌های خود را بستند.

این افراد پس از ورود به میدان فلسطین و میدانچه حسن زاده شهر مهاباد با ممانعت نیروهای امنیتی و انتظامی برای ورود به بافت مرکزی شهر مواجه شده و به خیابان‌های فرعی اطراف رفتندو  پلیس هم برای متفرق کردن آنها از شلیک هوایی و گاز اشک اور استفاده کرد.

اغتشاشگران در این مناطق بیشتر در خیابان‌های فرعی و کوچه‌ها حضور داشته و با انداختن سنگ، شکستن علایم راهنمایی و رانندگی نسبت به ایجاد مانع در معابر اقدام و از تردد وسایط نقلیه جلوگیری کردند.

در همین راستا وزارت اطلاعات تصاویر پهپادی را منتشر کرده که به شکل واضح اقدامات  تروریست‌های مسلح در اغتشاشات دیروز و دیشب مهاباد را به تصویر کشیده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *