اخبار پلیس:

شهرستان سوادکوه اظهار داشت: متهمان در تحقیقات فني پليس به 14 فقره سرقت كابل برق و تجهیزات مخابراتی در سطح شهرستان سوادکوه اعتراف و پس از تشكيل پرونده مقدماتی به منظور سير مراحل قانوني، تحويل مراجع قضائي شدند.

 

—————————-

 

دستگیری سارقان اماکن خصوص و منزل در بهشهر

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری 6 سارق و اعتراف به 11فقره سرقت اماکن خصوصی و منزل درآن شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز، سرهنگ “حسن عنایتی گنجی” در بیان این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی و منزل ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران  بهشهر قرار گرفت.

 

وي افزود: با تلاش های بي وقفه ماموران و اقدامات اطلاعاتی و تخصصی،6  سارق شناسایی و با هماهنگی قضائی، در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، تصریح کرد: متهمان در اظهارات خود به 7 فقره سرقت اماكن خصوصي و 4فقره سرقت از منزل اعتراف كردند كه در اين رابطه پرونده تشكيل و به مرجع قضايي معرفي شدند.

 

در پایان سرهنگ عنایتی گنجی از شهروندان خواست: هشدارها و آموزشهاي پليس را جدي گرفته و درصورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را سريعاً از طریق تلفن 110به اطلاع پلیس برسانند.

 

———————-

 

دستگیری سارقان خانه باغ های سیمرغ

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ از دستگیری دو سارق خانه باغ های خالی از سکنه با 30 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز، سرهنگ “حسین اسدی” در بیان این خبر، گفت: در راستای انجام طرح های ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران این یگان موفق شدند دو سارق حرفه ای را در حین سرقت از خانه باغ و ویلاهای خالی از سکنه دستگیر کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: در بررسی های به عمل آمده توسط ماموران پلیس آگاهی، سارقان تا کنون به بیش از30 فقره سرقت اعتراف کردند که در این راستا پرونده تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 

سرهنگ اسدی در پایان برقراری نظم و امنیت را از اولویت های  اصلی ماموریت پلیس دانسته و تاکید کرد: پلیس در این راستا از هیچ کوششی جهت برقراری آرامش و آسایش شهروندان دریغ خواهد کرد.

 

—————————

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *