در خصوص مسابقات جهانی صربستان سر گذاشتیم. امیدوار هستیم به لطف خدا با دعای خیر مردم از مسابقات جهانی سرافراز برگردیم. ما همه سرباز این کشور هستیم و سعی کرده‌ایم همیشه دل مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاد کنیم و در این اوضاع بدی که دارند، دلشان شاد شود و غم‌های زندگی‌شان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فراموش کنند. امیدواریم بتوانیم در این امر موفق باشیم و بتوانیم پرچم جمهوری اسلامی ایران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به اهتزاز دربیاوریم.

 

وی در ادامه افزود: ان‌شاءالله خدا لطف کند و با دعای خیر مردم و مدال طلای سال گذشته را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تکرار کنم و فقط به دنبال مدال طلا هستیم. همه کشتی‌گیرانی که در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند، کشتی‌گیران خوبی هستند و برای کسب عنوان قهرمانی به روی تشک می‌آیند، ولی من دو حریف دارم؛ یکی حریف ترکیه‌ای و دیگری کشتی‌گیر کشور گرجستان از حریفان سرسخت من هستند که امیدوارم بتوانم هر دوی آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکست دهم.

 

زارع همچنین اذعان داشت: ما همه زندگی‌مان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ وقف ورزش کرده‌ایم و این تبدیل به شغل ما شده است و امیدوارم بتوانم راه قهرمانان گذشته را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه دهم. همه قهرمانان برای رسیدن به اهدافشان از خوشی‌ها و تفریحاتشان می‌زنند تا بتوانند به اهدافشان برسند.

 

عضو تیم ملی کشتی آزاد در پایان خاطرنشان کرد: من مدال‌ها و عناوین بین‌المللی زیادی دارم، مدال برنز المپیک را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم دارم. سال گذشته در مسابقات جهانی نروژ به لطف خدا مدال طلا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کسب کردم و امیدوارم آن عنوان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تکرار کنم. من دست‌بوس همه مردم هستم و امیدوارم من را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دعا کنند تا بتوانم دلشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاد کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *