آزاد سازی 16 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی و ملی در ساری
فرمانده انتظامی شهرستان ساری از آزاد سازی 11 هزار متر از اراضی کشاورزی و رفع تصرف 5 هزار متر از اراضی ملی از چنگ زمین خواران خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز، سرهنگ”عبدالله حسن زاده” اظهار داشت: ماموران انتظامی به منظور حمایت از بخش کشاورزی و تولیدات داخلی، طرح جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان ساری را به مرحله اجرا گذاشتند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساری، تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران انتظامی طی اجرای 46 مورد حکم جهاد کشاورزی با همکاری کارشناسان این نهاد،11 هزار  متر مربع از اراضی کشاورزی و 5 هزار متر از اراضی ملی  را در بخش چهاردانگه ساری که افراد فرصت طلب در آنها به صورت غیرمجاز اقدام به ساخت و ساز داشتند را شناسایی کردند.
وی با بیان این که با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی دیوارها و واحدهای ساختمانی ایجاد شده در این زمین ها تخریب شدند، گفت: با اجرای این طرح بیش از 16 هزار متر از اراضی کشاورزی و ملی از چنگ زمین خواران آزاد و در اختیار بخش کشاورزی و زراعی شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ حسن زاده خاطرنشان کرد: حفظ اراضی کشاورزی از اهمیت بسیار بالایی در اقتصاد مقاومتی برخوردار بوده و تخریب آن می تواند منجر به بروز شرایط دشوار اقتصادی و کمبود منابع تغذیه آیندگان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *