احتکار میلیاردی اقلام دارویی در ساری/ کشف یک میلیون و 200 هزار عدد انواع دارو در منزل مسکونی
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از کشف انبار احتکار میلیاردی اقلام دارویی خبر داد و گفت: یک میلیون و 200 هزار عدد انواع دارو به ارزش تقریبی 30 میلیارد ریال در شهرستان ساری کشف شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز، سرهنگ “محمد محمدپور” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه و مقابله با اقلام حساس و سلامت محور جامعه و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مالک یک داروخانه اقدام به احتکار اقلام دارویی در یک مجتمع مسکونی کرده است، موضوع در دستور کار کارشناسان اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.
وی افزود: در اجرای این ماموریت، اداره اطلاعات این پلیس با بهره گیری از تجارب تخصصی خود با هماهنگی قضائی و همراهی عوامل انتظامی و اطلاعاتی شهرستان ساری با کار شبانه روزی از طریق ذره بین قرار دادن مکان نگهداری داروهای غیرمجاز که اقدام به دپو انواع اقلام دارویی از قبیل قرص، شربت و آمپول های دارای شرایط نگهداری خاص در یک باب آپارتمان مسکونی کرده بود را شناسایی کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: ماموران این پلیس پس از هماهنگی های قضائی با همکاری کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان و شهرستان ساری در بازرسی از انبار نگهداری کالا، یک میلیون و 200 هزار قلم دارو را کشف کردند.
سرهنگ محمد پور ارزش داروهای مکشوفه را برابر نظر بالغ بر30 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: منزل فوق پلمب و مالک داروخانه و پزشک متخلف پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران در خاتمه ضمن قدردانی از همراهی نهادهای مردمی در رصد و ارائه اخبار دقیق به پلیس که نشانگر  افزایش حس اعتماد در دهه چهارم خدمت پلیس تراز انقلاب باشکوه اسلامی رابیان و از مردم خواست در مقابله با قاچاق کالا و احتکار و سایر مسائل امنیتی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *