احتکار 100 میلیاردی لوازم یدکی خودرو
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از کشف انبار احتکار انواع لوازم یدکی خودرو به ارزش تقریبی 100 میلیارد ریال در شهرستان بابل خبر داد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز ، سرهنگ “محمد محمدپور” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه عناصر سودجو اقدام به احتکار انواع لوازم يدکي خودرو شامل لوازم جلوبندي، روغن هاي مختلف، انواع فيلتر، اسپري و …. در انبار یکی از شرکت های بازرگانی خود کردند، موضوع در دستور کار کارشناسان اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.
افزود: در اجرای این ماموریت، عوامل اطلاعاتی این پلیس با بهره گیری از تجارب تخصصی خود با انجام اقدامات اطلاعاتی، متصدی این شرکت تولیدی را که اقدام به دپو عظیم انواع لوازم خودرویی در یکی از  انبارهای غیرمجاز خود کرده بود، شناسایی کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران این پلیس با همکاری کارشناسان ادارات صمت استان و شهرستان در بازرسی از انبار نگهداری کالا، چند هزار قلم قطعات متعدد لوازم یدکی خودرو با برندهای داخلی و قاچاق خارجی را کشف کردند.
سرهنگ محمد پور، ارزش کالاهای کشف شده را برابر نظر کارشناسان ادارات صمت و جهاد کشاورزی بالغ بر100 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: مدیرعامل شرکت مذکور ضمن لغو فعالیت و پلمب مکان های مورد بررسی، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران ضمن قدردانی از همراهی نهادهای مردمی در رصد و ارائه اخبار دقیق به پلیس از مردم خواست: در مقابله با قاچاق کالا و احتکار و سایر مسائل امنیتی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند.

One thought on “احتکار 100 میلیاردی لوازم یدکی خودرو ”
  1. باید با اینگونه افراد که بایث تشنج و نا امنی در مملکت ما میشود نابود شوند بخدا خودشان اصلا لیاقت و صلاحیت نگهداری از مملکت ایران را نداند باید نگذاریم آنها هیچ غلطی بکنند.ما همه سرباز رهبر عزیزمان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *