کشف 29 کیلو گرم مواد مخدر در تنکابن
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 29 کیلوگرم مواد مخدر تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز، سرهنگ سید موسی حسینی در تشریح این خبر، بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر توسط یکی از سوداگران مرگ در تنکابن موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تنکابن با انجام اقدامات اطلاعاتی و هدایت عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان متهم را شناسایی کردند.
سرهنگ حسینی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی های قضائی، در اقدامی عمیاتی متهم را دستگیر و در بازرسی از خودروی وی 29 کیلو گرم تریاک کشف کردند.
وی با بیان این که، متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، اظهار داشت: سوداگران مرگ و عاملان مواد مخدر همواره با مقاصد سودجویانه سعی در فروپاشی خانواده ها را دارند .
جانشین فرماندهی انتظامی استان مازندران در خاتمه با تاکید بر همکاری مردم و دستگاه های اجرایی برای مقابله با سوداگران مرگ، از مردم خواست: ضمن مراقبت از فرزندان خود بویژه قشر جوان و نوجوان جامعه، در صورت شناسایی عاملان سود جو مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی110 اعلام دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *