قاضی‌زاده‌هاشمی: تا ریال آخر اختلاس‌ ۵ هزار میلیاردی در یکی از شرکت‌های بانک دی را پس می‌گیریم

قاضی‌زاده‌هاشمی: تا ریال آخر اختلاس‌ 5 هزار میلیاردی در یکی از شرکت‌های بانک دی را پس می‌گیریم

رئیس سازمان بنیاد شهید با اشاره به تخلف ۵ هزار میلیارد تومانی در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وابسته به بانک دی گفت: تا ریال آخر این مبلغ باز پس گرفته‌شده و بنیاد شهید با کسی در این مورد مماشات ندارد.

به گزارش هرازنیوز از  تسنیم ، از رشت، سید‌امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی پیش از ظهر امروز در بدو ورود به استان گیلان در جمع خبرنگاران سفر به استان‌ها را رویکرد اصلی و برنامه ادامه‌دار مسئولان بنیاد شهید عنوان کرد و اظهار داشت: ‌تلاش داریم‌ هر ماه به یک استان‌ سفر کنیم و مشکلات ایثارگران و خانواده شهدا را بررسی و با دغدغه‌های آنان آشنا و برای رفع این مشکلات اقدامات لازم را اتخاذ کنیم.

وی در پاسخ به سئوالی درباره‌ ساماندهی گلزارهای شهدا ‌افزود: در تمامی سفرهای استانی رئیس جمهور اعتباری برای ساماندهی گلزارهای شهدا اختصاص پیدا می‌کند

رئیس سازمان بنیاد شهید در پاسخ به سئوالی درباره کشف‌ فساد در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وابسته به بانک دی تصریح کرد: ‌در یکی از شرکت‌های وابسته به بانک دی، 5 هزار میلیارد تومان تخلف کشف شد‌ و پرونده قضایی در مراجع ‌‌باز است.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم با هرگونه فساد برخورد خواهد کرد، اظهار داشت: تا ریال آخر این مبلغ باز پس گرفته‌شده و بنیاد شهید با کسی در این مورد مماشات ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *