استاندار مازندران در آمل:
حمایت از بخش نخبگانی صنعت کشاورزی برنامه مهم و جدی ما می باشد

سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران در آئین افتتاح همزمان ۵۹ پروژه شاخص بخش کشاورزی مازندران و بهره برداری از گلخانه ی هیدروپونیک پرورش گل آنتوریوم روستای آهنگرکلا بخش دشت سر آمل با اشاره به اینکه  کشاورزی استان باید به سرعت در مسیر صنعتی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: مجموعه کشاورزی استان و دانشگاه ها می بایست پای کار بیایند و حمایت از بخش نخبگانی صنعت کشاورزی برنامه مهم و جدی ماست.
استاندار، افزود: تامین نیازهای بذری بخش کشاورزی استان بصورت ویژه در دستور کار قرار دارد و اگر نتوانیم خودمان را به سرعت از بخش کشاورزی سنتی به کشاورزی صنعتی برسانیم در رقابت با کشورهای اطراف عقب می مانیم.
وی گفت: تولید مهم ترین مولفه اقتدار کشور است و استان مازندران با افتخار ۱۲ درصد سبد غذایی کشور را تامین می کند و ۲.۵ درصد اراضی زارعی را برعهده دارد.
نماینده عالی دولت در مازندران اظهار کرد: این پروژه یکی از شاخص ها و خروجی های انقلاب اسلامی است هرکس که مدعی انقلاب گری است باید تلاش کند در عرصه تولید که خواست مقام معظم رهبری است رونق و شکوفایی اقتصادی ایجاد کند‌.
وی افزود: مازندران مستعد در بخش کشاورزی است و حسب نظر رهبری، استانی که دریا و جنگل دارد نباید بیکار و فقیر داشته باشد و دولت از تولیدکنندگان و کارآفرینان حمایت ویژه ای می کند.
حسینی پور اظهار کرد: در همه عرصه ها در کشور رشد کردیم، در تولید علم، اقتدار علمی، نظامی، فرهنگی، دینی و اجتماعی رو به جلو رفتیم و باید با تفکر شهید سلیمانی در حوزه اقتصادی و کشاورزی که اولویت اول دولت است به شکوفایی برسانیم.
وی یادآور شد؛ جوانان باید با استفاده از مواهب طبیعی بتوانند در راستای کارآفرینی و اشتغال گام بردارند تا شاهد شکوفایی رونق روستاها با استفاده از تولیدات صنعتی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.