ترویج فرهنگ قرآنی اساسی‌ترین دستاورد برنامه‌های فرهنگی است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: ترویج فرهنگ قرآنی یکی از اساسی‌ترین دستاوردهای برنامه‌های فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی ، حجت‌الاسلام محمد اسلامی در مراسم اختتامیه بیست و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران که به میزبانی دانشگاه آزاد آیت‌الله آملی برگزار شد، اظهار کرد: اجرای برنامه‌های قرآنی نعمت مستمر و جاری در دانشگاه است.(

وی با تأکید بر اینکه ترویج فرهنگ قرآنی اساسی‌ترین دستاورد برنامه‌های فرهنگی است، بیان کرد: در کنار علم‌آموزی باید به فرهنگ قرآنی و تعالیم اهل بیت وفادار باشیم؛ چراکه علم در کنار تهذیب راهگشا خواهد بود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد مازندران با بیان اینکه قرآن خود را به تمام فرهنگ‌ها ارائه می‌کند، توضیح داد: دریای ژرف و گسترده قرآن اثر خود را بر همه انسان‌ها با هر زبان، نژاد و فرهنگ می‌گذارد.

اسلامی عنوان کرد: اگر استضعاف در شنیدن ندای حق وجود نداشته باشد و انسان‌ها بتوانند به‌راحتی صدای حق را بشنوند، بدون تردید قرآن اثر خود را مستقیماً برای قلب‌ها خواهد گذاشت.

وی به بیان جایگاه منزلت حضرت صدیقه زهرا(س) پرداخت و با استناد به آیات و روایات، شأن بانوی نمونه اسلام را تشریح کرد.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد مازندران با تبریک روز زن و مادر به همه همکاران خانم در دانشگاه آزاد مازندران و به مردان در حفظ شأن و منزلت مادر و همسر سفارش مؤکد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *