احمد سیفی

درس بزرگ حماسه نهم دی، فتنه‌ها را باید با تبعیت از ولایت و روشنگری خاموش کرد

بسم الله القاصم الجبّارین

آن عهــد که در روز ازل مـــا بستیــم                       با لــطف خدا ز دام فــــتنه رستیــم

روز نـــه دی دوبــاره ثــابـت کردیـــم                       در صحنه همیشه با ولایـت هستیـم

نهم دی حماسه ای عجیب بود یکپارچگی مردم نه برای حمایت از دولت یا رییس جمهور بلکه اتّحاد مردم فقط برای دفاع از هویّت نظام جمهوری اسلامی بود ، دفاع از ولایت فقیه، دفاع از رهبری و دفاع از ارزشهای اسلام ناب محمّدی دفاع از کیان نظام مقدس اسلامی در برابر فتنه، فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه و به زباله دان تاریخ می پیوندد.

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملّت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

این حماسه عظیم بر ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای (حفظ اله ) و ملت بیداردل ایران اسلامی بویژه امت بابصیرت و ولایتمدار شهرستان آمل خجسته باد.

غفراله لنا و لکم

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان آمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *