نشست سفیر یمن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی، غنای فرهنگی و سابقه دیرینه تاریخی یمن غبطه‌برانگیز عنوان کرد.

به گزارش هرازنیوز  دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا…آملی، حامد برجسته در دیدار ابراهیم محمد دیلمی سفیر دولت مردمی یمن با اشاره به غنای فرهنگی و سابقه دیرینه تاریخی این کشور اظهار کرد: احادیث متواتر از نبی مکرم اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم در شأن و منزلت مردم یمن از یک‌سو و احادیثی که از نقش مردم یمن در عصر ظهور حضرت ولی‌عصر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف مطرح شده، تحسین برانگیز است.

وی با ادای احترام به شهدای یمن و خانواده‌های مجاهد و مقاوم‌شان ابراز امیدواری کرد که به‌زودی مردم یمن شهد شیرین برکات رشادت‌ها و مقاومت‌ها را بچشند و گفت: غنای فرهنگی و سابقه دیرینه تاریخی یمن غبطه برانگیز است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی با قدردانی از حضور سفیر ایران در این دانشگاه هدف از این دعوت را برقراری همکاری دوجانبه علمی و فرهنگی در حوزه تبادل دانشجو، ایجاد فرصت مطالعاتی، برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های مشترک عنوان کرد.

برجسته عنوان کرد: همایش پیوند علمی و فرهنگی با حضور استادان و پژوهشگران دلیل دیگری بود تا از دکتر محمددیلمی برای حضور در واحد آیت‌الله‌ آملی دعوت کنیم.

وی ضمن قدردانی از مساعدت دکتر بروجردی در مهیا ساختن حضور سفیر یمن در ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آملی گفت: رویکرد نوین معاونت بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی آینده روشنی را برای واحدهای بین‌الملل این دانشگاه نوید می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *