جزییات حادثه حریق یخچال در آمل

به گزارش پایگاه خبری هراز نیوز در پی انتشار خبری مبنی بر انفجار موتور یک دستگاه یخچال در آمل که از سوی یکی از مخاطبان گرامی هرازنیوز برای ما ارسال شد برای روشن شدن ابعاد حادثه پیگیری هایی را از طریق کارشناسان امر انجام دادیم که نتیجه ان را به اطلاع شما مخاطبان گرامی می رسانیم .

۱ پس از انتشار خبر، شرکت الکترو پشتیبان به محض اطلاع و بدون فوت وقت طی هماهنگی با این پایگاه خبری نسبت به اعزام یک کارشناس خبره برای پیگیری موضوع و کشف واقعیت اقدام نمود.
۲ بر اساس تحقیقات انجام شده کارشناسی این دستگاه یخچال فریزر بیش از ده سال کار کرده است.
۳ متاسفانه صاحب یخچال بعد از ده سال استفاده و در سال جاری از یک تعمیرکار غیر مجاز برای تعمیرات دعوت می نماید و تعمیرکار دعوت شده نیز برای رفع مشکل از قطعات غیر شرکتی برای رفع خرابی استفاده کرده است.
۴ در حادثه پیش آمده موتور یخچال منفجر نشده است بلکه حریق اتفاق افتاده که حاصل تعمیر غیر مجاز یخچال بوده است .
۵ از زمان درج خبر تا رسیدگی و مشخص شدن دلیل حادثه توسط کارشناس مربوطه ، شرکت الکتروپشتیبان ( شرکت خدمات پس از فروش محصولات تولیدی شرکت الکترواستیل) نهایت همکاری را با هرازنیوز برای کشف واقعیت داشته است .
شرکت الکترو پشتیبان با نشانی های زیر اعلام کرده است که هم وطنان عزیز که از محصولات الکترواستیل استفاده می کنند هرگونه خدمات پس از فروش را صرفا از این طریق پیگیری نمایند تا از مزایای پشتیبانی مطمئن این شرکت بهرمند شوند و خدای ناکرده دیگر شاهد وقوع چنین اتفاقاتی برای مردم عزیز مان نباشیم.
تلفن مرکز پذیرش تماس مشتریان :3132-051
ایمیل ادرس :
electroposhtibantoos@gmail.com
electroposhtiban@esservice.ir
ادرس سایت:
esservice.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *