مجیدی

فرهاد مجیدی پس از شکست 2 بر یک استقلال مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: بازی خوب و باکیفیتی بود، هم از جانب ما و هم از جانب سپاهان. هر دو تیم موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتند، ولی سپاهان توانست از موقعیت‌ها استفاده کنند. بچه‌های ما در این بازی خوب کار کردند، ولی بدشانس بودیم و از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم. اگر خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم این بازی را ببریم.

بیشتر بخوانید

وی درباره تعویض‌های تیمش در این بازی خاطر نشان کرد: مشکل خاصی نبود و با توجه به اینکه ما سه‌شنبه بازی خیلی مهمی داریم سعی کردم از پنج تعویض‌ استفاده کنم و برخی از بازیکنان مثل مسعود ریگی و ارسلان مطهری 90 دقیقه بازی نکردند تا برای بازی چهارشنبه سرحال باشند. سعی کردم چیدمان ترکیب طوری باشد که پنج تعویض انجام دهم. ما در نیمه دوم در ایجاد موقعیت خیلی خوب کار کردیم، ولی بدشانس بودیم و توپ‌های‌مان وارد گل نشدند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا جو هفته آخر در چیدمان ترکیب تیمش تأثیر گذاشته بود یا خیر، گفت: هر نتیجه‌ای که احتیاج داشتیم من ترجیح می‌دادم از این نوع ترکیب استفاده کنم، یعنی ابتدا از ترکیب اصلی استفاده کنم و در ادامه بازیکنان دیگر را به میدان بفرستم. در کل به دنبال این بودم که بازیکنانم 90 دقیقه بازی نکنند. همه بازیکنان خوب و عالی بودند. در رختکن با بچه‌ها صحبت کردم و همه تمرکز را از فردا روی جام حذفی می‌گذاریم تا مقابل گل‌گهر موفق باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.