شورای ائتلاف آمل : ماه رمضان فرصتی برای تجدید قوای معنوی برای مهیا شدن در اجرای وظیفه ملی و دینی در ۲۸ خرداد

*به نام خداوند رحمان و رحیم*
«یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُتِبَ عَلَیْکُمُ الصِّیامُ کَما کُتِبَ عَلَی الَّذینَ مِنْ قَبْلِکُم لَعَلَّکُم تَتَّقُون»
ماه رمضان ماه وزیدن نفحات الهی و گشوده شدن درهای رحمت و مغفرت خداوندی است که با فرا رسیدن آن جان تازه ای در کالبد وجود روزه داران دمیده می شود. خداوند بزرگ، در این ماه با فراخوانی بندگان خویش بر خوان گسترده اش، هیچ لطف و عنایتی را از آنان دریغ نمی نماید. بر اساس بسیاری از باورهای دینی در این ماه مبارک درهای بهشت باز و درهای جهنم بسته شده است و شیاطین در زنجیراند. زندگی واقعیتی است که انسان باید در راستای آن راه کمال را بپیماید تا بتواند به هدف نهایی اش برسد. هدف نهایی در حرکت انسان رسیدن به مقام انسانیت و قرب الی الله و تخلق به اخلاق خدایی است.
ماه رمضان ماه پیوند عمیق مخلوق با خالق یکتاست . چهره پر فروغ ماه رمضان آنگاه قابل مشاهده است که پرده از دیدگاه آدمی برداشته و غبار تن حجاب رخسار زیبای جان نگردد و خواهش های نفسانی، مانع رؤیت ارتباط نیازهای جان آدمی با حقیقت و ماهیت روح پرور ماه رمضان نباشد
ماه ضیافت الهی ، ماه تطهیر قلوب و تهذیب نفوس بر رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای حفظه الله و مسلمین جهان خاصه امت همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه امت خداجوی ، ولایتمدار و شهید پرور شهرستان آمل خجسته باد.
رجای واثق داریم که مردم شریف و ولایتمدار این شهرستان با قلبی مالامال از فیوضات الهی پر رونق تر از گذشته خود را مهیا می کنند تا وظیفه ی خطیر ملی و دینی خویش را در روز موعود(۱۴۰۰/۰۳/۲۸ روز انتخابات) به رخ جهانیان و بدخواهان نظام گوهربار جمهوری اسلامی کشیده و یاس و رسوایی را برای آنان به ارمغان خواهند گذاشت. انشاالله
والسلام علی عبادالله الصالحین.
_*شورای ائتلاف انقلاب اسلامی شهرستان آمل*_

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *