حسینقلی قوانلو

سرمایه گذاری 33572 میلیاردی در بخش صنعت مازندران

از فروردین ماه سالجاری تا پایان بهمن ماه میزان 33572 میلیارد ریال در بخش صنعت مازندران سرمایه گذاری شده است.

به گزارش هرازنیوز از  روابط عمومی صمت ؛ مهندس حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر گفت: در طی یازده ماه در استان مازندران تعداد 29 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در مازندران صادر شده است.

او افزود: میزان سرمایه گذاری انجام شده در این طرح های صنعتی بالغ بر 33572 میلیارد ریال و با پیش بینی اشتغال 4181 نفر بوده است.

وی رشد پروانه های صادر شده در بخش صنعت در استان نسبت به مدت مشابه قبل را 16 درصد اعلام و تصریح کرد: سرمایه گذاری انجام شده در این حوزه نسبت به همین مدت در سال قبل بالغ بر 140 درصد بوده است و کلیه این واحدهای صنعتی که پروانه بهره برداری گرفته اند در حال فعالیت می باشند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در ادامه به صدور 1063 فقره جواز تاسیس طی یازده ماهه سالجاری منتهی به بهمن ماه اشاره و اظهار داشت: سرمایه گذاری پیش بینی شده در جواز های تاسیس 287097 ریال و با پیش بینی اشتغال 24333 نفر می باشند.

مهندس قوانلو در پایان تاکید کرد: حجم جوازهای تاسیس صادر شده بیانگر رشد صنعتی و آغاز به کار واحد های جدید در استان می باشد که صدور این تعداد جواز تاسیس نسبت به مدت مشابه سال قبل 41 درصد رشد داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *