به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز ، اولین #ازدواج شجریان در سال ۱۳۴۰ با فرخنده گل افشا بود و حاصل این ازدواج سه فرزند دختر راحله(فرزانه)، افسانه، مژگان و یک فرزند پسر به نام همایون می باشد. از میان این فرزندان، مژگان و همایون راه پدرشان را ادامه دادند، که هم اکنون همایون شجریان از پرآوازه ترین خوانندگان و آهنگسازان #موسیقی_سنتی ایران می باشد و #مژگان_شجریان خواننده، نوازنده، نقاش و طراح گرافیک است و درحال حاضر در خارج از ایران زندگی می کند.

#محمدرضا_شجریان در سال ۱۳۴۰، در سن ۲۱ سالگی و زمانی که معلم بود با خانم #فرخنده_گل‌افشان که وی نیز معلم دبستان بود آشنا شد و آنها در شهر قوچان پای سفره عقد نشستند.
یک سال بعد یعنی در ۲۹ مرداد ۱۳۴۱ آنها جشن عروسی خود را در مشهد گرفتند و زندگی مشترک را آغاز کردند که حاصل آن سه دختر بود: راحله، افسانه (همسر سابق #پرویز_مشکاتیان) و مژگان (همسر #محمدعلی_رفیعی که نام او در اکثر کاست‌های شجریان به چشم می‌خورد.
وی دارای مدرک کارشناسی ارشد گرافیک می‌باشد و به همراه همسرش که مهندس است به کارهای طراحی کامپیوتری کاست‌های پدر می‌پردازد)، و یک پسر (همایون).

شجریان در سال ۱۳۷۱ از این بانو جدا شد و یک سال بعد با خانم کتایون خوانساری ازدواج کرد. نتیجه این ازدواج، رایان پسر دوم محمدرضا شجریان است که در ونکوور به‌دنیا آمد.
One thought on “بیو گرافی همسران محمدرضا شجریان +عکس”
  1. بسیار بسیار کار زشت و ناپسندیه در مورد مسائل شخصی کسی کنکاش کردن ایکاش به کارهای صورت گرفته ایشان در حوزه آواز می پرداختین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.