سومین جسله ستاد ساماندهی امور جوانان در آمل برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری هراز نیوز : با حضور مهندس قدرت الله نائیج نژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ، دکتر اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان ، رحیم بابکی رییس هیئآت ورزشهای همگانی و دیگر اعضاء این ستاد سومین جسله ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای توسعه ورزش روز شنبه 25 مرداد 99 در فرمانداری ویژه آمل برگزارشد.

گزیده ای از سخنان مهندس نائیج نژاد :

جامعه ورزشی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی دقت ویژه را داشته باشند. آمل یک شهر خلاق فردی است هم در بحث ورزشی و هم در بحث مربی . بهترین مربی و قهرمانان ورزشی را در آمل داریم.تحول ورزش های همگانی را باید در آمل بیشتر شاهد آن باشیم.

گزیده ای از سخنان دکتر اسماعیل پهلوان :

ستاد حمایت از جامعه ورزشی برای انسجام و وحدت رویه در حال شکل گیری است. ویروس کرونا در شهرستان آمل آسیب جدی به اماکن ورزشی ، و فضاهای ورزشی این شهرستان وارد کرده است. همه اماکن ورزشی در حال تعطیل به سر می برند و نیازمند حمایت جدی متولیان امر هستند. حمایت هایی از این قشر ورزشی انجام شد اما کافی نبود ستاد کرونا به یاری این عزیزان بشتابد. شهرستان آمل به عنوان طرح پایلوت آماده باش ورزشی در نظر گرفته شده است. هدف از این طرح سوق دادن ورزش های همگانی به منازل و شهرکهای مسکونی و مقابله با بی تحرکی و کم تحرکی است.

گزیده ای از سخنان رحیم بابکی رییس هیئآت ورزشهای همگانی :

10 ایستگاه سلامت در شهرستان آمل داریم و مشغول فعالیت هستند. از اول شهریور طرح استانی پایلوت آماده باش ورزش در شهرستان آمل به مرحله اجرا در می آید. ستاد کرونا برای جبران آسیب های وارد شده به امکن و فضاهای ورزشی تمهیداتی را در نظر بگیرد.

گزارش و عکس : حسن جوان

شنبه 25 مرداد 99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.