ابراهیم زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل خبر داد :
تصویب اصلاح و متمم بودجه سال 98 شهرداری آمل
رییس شورای اسلامی شهر آمل از تصویب اصلاح و متمم بودجه سال 98 شهرداری آمل در سومین جلسه رسمی شورا در سال جدید که صبح روز سه شنبه 99/1/19 با حضور کلیه اعضای شورا، معاون اداری و مالی شهرداری، روسای امور مالی و درآمد شهرداری و خبرنگاران برگزار شد خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، خسرو ابراهیم زاده ضمن تبریک ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) اظهار داشت : امیدوارم به برکت این روزهای بزرگ و باعظمت و دعاهای خیر شهروندان ویروس کرونا هر چه سریع تر از بین برود و این دعاها موجب بدست آوردن سلامتی و شفای مریضان شود و بتوانیم جمع صمیمی خانواده های خود و چرخه زندگی اجتماعی را ببینیم .
وی در ادامه افزود : طی چند جلسه اخیر شورا متمم بودجه سال 98 شهرداری آمل بررسی و مبلغ 189 میلیارد تومان به تصویب کلیه اعضای شورا رسیده است .
رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه تلاش می کنیم در سال 99 درآمدهای بیشتری برای شهرداری محقق نمائیم اذعان داشت : بودجه شهرداری آمل در سال 98 به میزان 150 میلیارد تومان پیش بینی شده بود که بحمدالله درآمد شهرداری افزایش یافته و امیدوارم بتوانیم این افزایش درآمد را برای توسعه شهری و اجرای پروژه های عمرانی استفاده کنیم .
وی تصریح کرد : بر این اساس تنظیم بودجه سال 99 شهرداری در جلسه آتی شورا با حضور شهردار و مسئولین ذیربط شهرداری آغاز خواهد شد .

 

خسرو ابراهیم زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.