ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

1 دیدگاه

 1. 1

  ناشناس

  سلام و احترام و ادب
  به عنوان یک دوست، خواستم عرض کنم با توجه به تکثر فرهنگ های بومی درخشان مختلف در کشور عزیز، از یک سو و وجود کم و کاستی های فرهنگی عموما فرهنگ عمومی کشور، باید از فیلم و سریالهایی که در جهت نقد فرهنگ عمومی کشور باشند، استقبال کرد!
  به عنوان نمونه، فرهنگ عمومی در مورد مساله کرونا هنوز به بلوغ نرسیده است که وقتی ندا داده می شود که در خانه بمانید! باز بخش قابل توجهی از مسافران، دست از مسافرت بر نمی دارند و به این کار مبادرت می ورزند!
  هر‌چند باید بپذیریم در این میان، افرادی هستند که به خاطر مسایل زندگی شخصی خود، مجبور به این کار باشند! اما اینکه بخشی از مردم پلاک های خودرو ها را تعویض کنند یا پلیس را تحریک کنند یا با مردم شریف منطقه خدای ناکرده درگیر شوند، اصلا منطبق با عقل و شرع نیست!
  اینکه چرا فقط فرهنگ مازندران مورد توجه قرار گرفته است، بحث مفصلی است! اما در هر حال امیدوارم! فضای رسانه ملی به سمتی برود که فیلم هایی مانند پایتخت، برای همه اقوام ساخته شود. البته این پیشنهاد نه به خاطر ناراحتی از پایتخت حاضر هست که در راستای افزایش فرهنگ عامه کشور هست!
  البته میزان نقدپذیری و رواداری با هدف افزایش فرهنگ عمومی را باید در مورد این گونه مسایل افزایش داد. موفق و موید باشید!!!

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2