شهادت حاج قاسم سلیمانی، سرآغاز رویش های جدید مقاومت در میان امت اسلامی است
در پی اقدام تروریستی دولت جنایتکار آمریکا و شهادت فرمانده دلاور و علمدار جبهه های مقاومت در برابر گروه های تکفیری و تروریستی در منطقه، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تعدادی از فرماندهان عالی رتبه حشد الشعبی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران بیانیه و پیام تسلیتی صادر نمود که متن کامل آن به شرح ذیل می باشد:
مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا
بار دیگر دستان جنایتکار یزیدیان زمان از آستین آمریکای جهان خوار بیرون آمد و فرمانده ای از خیمه گاه امامت و ولایت را به شرف شهادت نائل آورد. سردار سلیمانی باقی مانده ای از عاشورای 61 هجری و استوره فراموش نشدنی از سرزمین پارسی و از قافله دلدادگان به خاندان عصمت و طهارت و افتخار و عظمت برای ملتی است که قریب به 4 دهه در برابر اردوگاه کفر و شرک و نفاق ایستاده است. امروز همه دوست داران خمینی کبیر و آرمان های او عزادارند؛ آزادگان جهان در غمی عظیم فرو رفته اند و ما نیز از این ثُلمه، داغی بزرگ بر دل گرفته ایم. شهادت مظلومانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ جبهه مقاومت جناب آقای ابومهدی المهندس سرآغاز رویش های جدید مقاومت در میان امت اسلامی و تزریق خون شجاعت و همدلی در رگ های نسل هایی است که در امتداد عاشورای حسینی ایستاده اند.
یاد و نام حاج قاسم سلیمانی همچنان بر تارک افتخارات اسلام و انقلاب اسلامی می درخشد و خاطرات فداکاری او و همرزمانش در سینه مجاهدان راه خدا برای همیشه ماندنی است.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران ضمن محکومیت این اقدام تروریستی و جنایتکارانه دولت متخاصم و شرور آمریکا، شهادت این پاسدار حقیقی اسلام و انقلاب اسلامی را به محضر حضرت ولیعصر ارواحنا له الفداء و نایب بر حقش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و همچنین خانواده محترم و دوستداران این فرمانده دلاور در سرتاسر جبهه مقاومت تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت می نماییم که همواره توفیق ادامه راه پرافتخار این سرباز مطیع ولایت و آینه تمام نمای پرورش یافتگان مکتب امام روح ا…(ره) را به همه ما و تمام انسان های آزادیخواه در سرتاسر عالم عنایت فرماید.
“ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر استان مازندران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.