نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ساله انقلاب در مازندران برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ساله انقلاب در استان خبر داد.

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب در مازندران برگزار می‌شود

سردار عبدالله ملکی امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: دنیای استکبار به ویژه سرکرده آن  با تمام توان علمی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی وارد میدان شد تا به کشور آسیب وارد کند و بدانیم جنگ عراق با ما یک جنگ بین المللی بود چون بسیاری از کشورها شریک صدام بودند.

وی افزود: این انقلاب با حماسه ملت هر روز محکم تر و قوی تر شده است و جهان اسلام و بشریت را تکان داد و دستاوردهای خوبی در عرصه‌های مختلف کسب کرد.

ملکی بیان کرد: زمان جنگ یک قشنگ نمی‌توانستیم تولید کنیم اما اکنون در عرصه تولیدات نظامی مانند موشک سرآمد هستیم. ثبت اختراعات از 64 مورد در سال57 پس از چهل سال به 13 هزار و 683 مورد رسید که جای افتخار دارد و باید این افتخارات به نسل جوان بازگو شود. همچنین باید چرایی انقلاب و چگونگی پاسداری از انقلاب برای مردم، جوانان و نسل آینده بازگو شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: دشمن به صراحت اعلام کرد نمی‌گذارد جشن انقلاب برگزار شود که دشمن بداند ملت ایران قوی تر، با بصیرت و قدرتمند در تمام عرصه‌ها حضور دارد و هرگز از آرمان‌های انقلاب دست نخواهند کشید.

وی گفت: ادارات استان بسیج شدند تا دستاورد 40 ساله انقلاب را برای نسل امروز به نمایش بگذارند که این نمایشگاه‌ها در 22 شهرستان در مناطق سرپوشیده برگزار می‌شود و سه نمایشگاه مرکز استان شامل یک نمایشگاه با40 غرفه در اداره کل ارشاد، حسینیه عاشقان و یک نمایشگاه سیار در 12 بهمن درجشن انقلاب اسلامی دایر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *