فرمانده انتظامی استان مازندران از اعمال قانون هزار خودروی متخلف در طرح ضربتی پلیس این استان خبر داد.

سید محمود میرفیضی در حاشیه اجرای طرح ساماندهی صنوف و برخورد با تخلفات راهور که به منظور مدیریت ترافیک شهری در سطح استان به اجرا در آمد،گفت: محدودیت ارتباطی درون شهری با توجه به افزایش خودروها و مشکل ترافیک موجب هدر رفت زمان و عدم استفاده مفید از امکانات شهری می شود .

وی تصریح کرد: وجود چنین شرایطی ایجاب می‌کند، ساکنان شهرها و استفاده کنندگان از امکانات موجود آن با رعایت قوانین، مقررات و حقوق شهروندی شرایط استفاده از امکانات موجود را برای همگان میسر سازند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که 20 درصد از کشته شدگان حوادث رانندگی را عابران پیاده تشکیل می دهند، یادآورشد: این شرایط ایجاب می‌کند تا شهروندان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با پلیس ضمن کاهش تلفات انسانی از ازدحام و سنگینی بار ترافیک شهری بکاهند.

میرفیضی با اشاره به آغاز طرح مشترک ساماندهی صنوف و برخورد با تخلفات از جمله سد معبر و تعرض پیاده رو ها و محل تردد عابران پیاده که با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی استان، پلیس نظارت بر اماکن عمومی و اصناف  در سطح استان اجرایی شد، گفت: این طرح به منظور ساماندهی صنوف از جمله نمایشگاه داران و مراکز خرید و فروش خودرو اجرایی شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت .

وی از بازدید 436 واحد صنفی در سطح استان طی روز گذشته خبر داد و افزود: در این طرح بیش از یک هزار و 320 خودروی متخلف اعمال قانون شد و از 349 واحد صنفی متخلف نیز تعهد اخذ شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه تهدیدات اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ترافیک شهری به همه افراد جامعه باز می گردد و هیچ کس از آن سود نمی برد،گفت: رعایت حداقل حقوق شهروندی و توجه به وظیفه شهروندی و احترام به حقوق دیگران نظمی دانست که سود حاصل از آن به فرد و جامعه باز خواهد گشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *