امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند؟+تصاویر

در مطلب زیر تحلیل امضای بزرگانی همانند بیل گیتس، مارک زاکربرگ، اپرا وینفری و دیگر افراد مشهور و موفق جهان را با هم از نظر خواهیم گذراند.

 دست‌خط همانند اثر انگشت است، هیچ دو نفری در جهان نمی‌توانند دست‌خط کاملا مشابه یکدیگر داشته باشند.

امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند

کارشناسان دست‌خط و امضا مدعی هستند که از روی دست‌خط یک نفر می‌توان به شخصیت درونی او پی برد. همچنین آنها می‌گویند نوشته‌های دستی افراد حتی در مورد سبک کاری و مسایل روحی آنها نیز سرنخ‌هایی به بیننده می‌دهد.

از این رو، خبرنگاران بیزینس‌اینسایدر از دو کارشناس خط به نام‌های کتی مک‌نایت و الاین کارال درخواست کرده‌اند تا امضای مدیر برجسته و مشهور جهان را بررسی کرده و تحلیل خود را از سبک زندگی، طرز فکر و روحیه این اشخاص بیان کنند.


بیشتربخوانید : حقایق جالب روانشناسی که علت رفتار‌های عجیب انسان را مشخص می‌کند!


باید توجه داشته باشید که علم خط‌شناسی عاری از اشتباه نیست و ممکن است برخی از تحلیل‌ها با واقعیت مطابقت نداشته باشند. بنابراین توضیحات زیر هم ممکن است صد در صد واقعی و درست نباشند.

۱- تیم کوک: مدیر عامل کمپانی اپل

امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند

الاین کارال: امضای ناخوانای تیم کوک نشان می‌دهد او شخصی است که برای فضای خصوصی زندگی خود اهمیت زیادی قایل است و به هر کسی اجازه نزدیک شدن به خود را نمی‌دهد. دایره‌های موجود در امضای کوک بازتاب‌دهنده این است که او یک دایره و محدوده‌ی مشخصی در زندگی دارد که فقط اشخاصی که به آنها اعتماد کامل دارد در این دایره جای دارند.

بزرگ بودن حروف بزرگ نام تیم کوک در امضایش از اعتماد به نفس بالا، بلندپروازی و استعداد زیاد برای رشد او حکایت دارد. او انتهای هر بخش امضای خود را قلاب کرده است که به عنوان قلاب استحکام شناخته می‌شوند و نشان می‌دهد که تیم کوک به هر چیزی که اراده کند دست خواهد یافت و در تحقق اهداف خود از پشتکار زیادی برخوردار است.

این قلاب‌ها همچنین حاکی از این هستند که او پس از تصاحب هر چیزی آن را راحت از دست نمی‌دهد.

۲- وارن بافت: مدیر عامل کمپانی برکشایر هاتاوی

امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند

 

کتی مک‌نایت: انحنای نوشته به سمت راست در این امضا نشان می‌دهد وارن بافت انسان کاملا برون‌گرایی است که در مورد دوستان و خانواده خود بسیار احساساتی است و آماده کمک به آنهاست. البته یکی از بزرگ‌ترین میلیاردهای جهان نیز کمی هیجانی رفتار می‌کند و ممکن است گاهی بی‌منطق عمل کند.

وارن بافت در امضای خود حرف W در ابتدای اسمش را برعکس نوشته که نشان می‌دهد انسان مسئولیت‌پذیری است. او فردی است که عاقبت کارها را می‌تواند به‌خوبی تشخیص دهد و به همین خاطر خیلی سریع به نتیجه می‌رسد. او همیشه دوست دارد که سریعا به مرحله آخر برسد.

۳- جف بزوس: مدیرعامل کمپانی آمازون

امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند

مک‌نایت: خمیدگی حروف به سمت چپ در نوشتن نام نشان می‌دهد که مدیرعامل کمپانی آمازون شخصی است که از جمع‌های شلوغ و پرسروصدا دوری می‌کند و ترجیح می‌دهد به تنهایی خودش پناه ببرد.

زاویه ۴۵ درجه‌ای در انتهای امضا در نوشتن Bezos نشان می‌دهد که جف بزوس همیشه می‌تواند دیدگاه و نظر نوین و جدیدی داشته باشد. دیدگاه چنین فردی این است که مشکلات و موانع اهمیتی ندارند و فقط باید دنبال راهکار مناسب بود.

کارال: صعود ناگهانی خط در انتهای امضا از خوش‌بینی، مثبت‌اندیشی، بلندپروازی و توانایی برای رسیدن به اهداف حکایت دارند. امضا کردن به نحوی که رو به بالا حرکت می‌کند نشان از مثبت‌اندیشی فرد دارد.

۴- بیل گیتس: بنیان‌گذار مایکروسافت

امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند

مک‌نایت: روی حرف T تاکید یا فشار زیادی وجود ندارد که نشان می‌دهد بیل گیتس انسان مصمم و با اراده‌ای است. L های بسته در امضای او نیز حکایت از این دارند که او چندان خیال‌پرداز و رویایی نیست و بر اساس واقعیت‌ها تصمیم‌گیری و زندگی می‌کند.

باز بودن دایره در نوشتن حرف T حاکی از آن است که فرد به انتقاد حساسیت دارد. یعنی هنگام انتقاد از گیتس و کارهای او باید مراقب کلمه‌هایی که انتخاب می‌کنید باشید زیرا ممکن است موجب رنجیدگی وی شود.

۵- بیل گیتس: بنیان‌گذار مایکروسافت (امضای دوم)

امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند

مک‌نایت: هر امضایی که دارای اسم شناسنامه‌ای و حرف بزرگی از اسم میانه و در انتها، فامیلی باشد نشان می‌دهد که این شخص بسیار مطابق قانون و سنت رفتار می‌کند و همیشه کارهایش قابل پیش‌بینی هستند.

کارال: هر دو امضای بیل گیتس کاملا خوانا هستند که از هوش و ذکاوت او حکایت می‌کند. سرکش حرف T در هر دو امضا بسیار بالا هستند که نشان می‌دهد او فردی بلندپرواز است.

۶- اپرا وینفری: شخصیت برتر تلویزیونی

کارال: نوشتن حروف اول اسم و فامیلی در اندازه‌های بزرگ از اعتمادبه نفس بالای وینفری حکایت دارد. همچنین پهن بودن این حروف هم نماد این است که این فرد تصویر درست و کاملی از خود دارد.

سوزنی بودن طرح حرف R در اسم و فامیلی وینفری نشان می‌دهد که او درک و آگاهی بسیار بالایی دارد.

جهش شاخه‌ای در حرف p در ابتدای نام او نیز از علاقه‌اش به بحث و مکالمه حکایت دارد. همچنین نشانه‌ این است که دوست دارد نقطه‌نظر او روی بقیه تاثیر بگذارد.

باز بودن حرف a در اسم اپرا ونیفری به این معنی است که دوست دارد عقاید و افکار خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

۷- مارک زاکربرگ: مدیر عامل کمپانی فیس‌بوک

امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند

کارال: گرد بودن بالای حرف M در ابتدای اسم Mark بدین معنی است که وقتی کاری را دوست دارد انجام دهد، بسیار صبور است و روش و اسلوب خاص خود را برای تحقق هدفش دنبال می‌کند.

نیمه مرکز حرف M در نام مارک زاکربرگ نشان می‌دهد که بسیار خیال‌پرداز و رویایی است و این شخص واقعیت خاص خود را در زندگی و افکارش دنبال می‌کند.

مک‌نایت: حریم خصوصی مهم‌ترین مساله در زندگی امضاکننده بشمار می‌رود. مارک زاکربرگ در زندگی شخصی و خصوصی خود گارد زیادی دارد و اجازه نمی‌دهد کسی وارد حریم زندگی‌ یا حرفه‌اش بشود.

منبع:روزیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *