انهدام باند سرقت زنبور عسل در بابل

پلیس می گوید باندی را دربابل منهدم کرده است که کندو های عسل را سرقت می کرده است .

کشف 200کندوی عسل سرقتی به ارزش یک میلیارد ریال در بابل

گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سرقت کندوهای عسل و کشف اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان “بابل” خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هراز نیوز ، سردار”سید محمود میرفیضی” درباره جزئیات این خبر، گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت کندوی عسل از مزارع و باغات شهرهای “لاله آباد و گتاب ” در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت ماموران فرماندهی انتظامی بخش گتاب با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند سرقت کندوی عسل در این منطقه شدند .

سردار میرفیضی، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران فرماندهی انتظامی بخش با همکاری دیگر عوامل انتظامی در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری 4 متهم به سرقت از اعضای یک باند شدند .

میرفیضی از کشف 200 کندوی عسل از سارقان خبر داد و گفت: ارزش ریالی کندوهای عسل کشف شده از متهمان یک میلیارد ریال برآورد شده است .

وی با اشاره به این که تاکنون 20 نفر از مالباختگان برای شکایت از این افراد به پلیس مراجعه کرده اند، از مالکان کندوهای عسل این شهرستان، خواست: در صورت وقوع سرقت کندوی عسل آنان برای اعلام شکایت و شناسایی سارقان به فرماندهی انتظامی شهرستان بابل مراجعه کنند .

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به شروع فصل کشاورزی و چرای دام ها در مراتع و ییلاقات و …، از مالکان کندوهای عسل،کشاورزان و دامداران خواست: ضمن سرکشی مداوم از مزارع، باغات و تجهیزات دامی و کشاورزی خود، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا به پلیس 110 یا مراکز انتظامی محل فعالیت خود اطلاع دهند .

انهدام باند سرقت اماکن خصوصی در آمل

گروه استان ها-مازندران- فرمانده انتظامي شهرستان” آمل”،از شناسايي و دستگيري اعضاي باند سرقت اماکن خصوصی با 8 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ “نعمت الله آزادی” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري هراز نیوز ،، در تشريح اين خبر گفت: درپي وقوع چندين فقره سرقت از اماکن خصوصی ، عمليات شناسايي و دستگيري سارقان در دستور كار پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، افزود:كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي پس از بررسي هاي همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسايي اعضاي يک باند 4 نفره سرقت در اين شهرستان شدند.

سرهنگ آزادی تصريح کرد: با هماهنگی مرجع قضائی متهمان در عملياتي ضربتي دستگير و تاکنون به 8 فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند .

آزادی در خاتمه با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از متهمان، از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیت و آرامش جامعه با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در سارع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند .

دستگیری سارق حرفه ای با 18 فقره سرقت در بابلسر

گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از دستگیری سارق حرفه ای اماکن خصوصی و ساختمان های در حال احداث با 18 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هراز نیوز ،، سرهنگ “عبدالله رضوانی ” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و ساختمان های در حال احداث شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: ماموران با تحقیقات و بررسی های انجام شده، موفق شدند متهم را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

سرهنگ رضوانی، خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های انجام شده، تاکنون به 18 فقره سرقت اماکن خصوصی و ساختمان های نیمه کاره اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: در بازدید از محل اختفای متهم، مقادیر زیادی اموال مسروقه از قبیل سیم برق،میله گرد،پمب آب ، شیرآلات ساختمانی و … به ارزش تقزیبی 300 میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی بابلسر درخاتمه با اشاره به اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: ضمن مراقبت از ساختمان های در حال احداث خود، با استفاده از نگهبان شب یا قفل مطمئن، در صورت مشاهده افراد مشکوک در اطراف محل کار یا سکونت، مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

اجرای طرح پاکسازي مناطق آلوده در ساري

گروه استان‌ ها – مازندران – معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان ازدستگیری 6 سارق سابقه دار و کشف 50 میلیون ریال اموال مسروقه در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري هراز نیوز ،، سرهنگ” ناصر علی صفر پور” با اعلام اين خبر، افزود: به منظور پاکسازي نقاط آلوده و مقابله با تهيه و توزيع کنندگان موادمخدر،سارقان،مجرمان سابقه دار، طرح عملياتي ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خيز شهر ساري به اجرا در آمد.

وي افزود:در اجراي اين طرح مأموران انتظامي شهرستان ساری با هماهنگي قضائي، در عملياتي ضربتي با حضور در يکي از مناطق آلوده و جرم خيز این شهرستان، 4 دستگاه دریل برقی،لوازم و تجهیزات خانگی،20 دستگاه قطعات و لوازم خودرو،مقادیر قابل توجهی ابزار صنعتی و الکترونیکی و مقادیر قابل توجه دیگری از اموال سرقتی کشف کردند.

سرهنگ صفر پور با اشاره به اجراي موفقيت‌ آميز اين طرح ، عنوان داشت: در اين طرح 6 متهم به سرقت از سارقان سابقه دار و فروشندگان مواد مخدر شناسايي و دستگير شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان در پايان ضمن قدردانی از همکاري خوب مردم با پليس، اظهار داشت: هدف از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده، ايجاد امنيت پايدار و آسايش و آرامش براي مردم است.

سقوط مرگبار جوانی 26 ساله از طبقه سوم ساختمانی در تنکابن

گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی شهرستان “تنکابن” از سقوط مرگبار جوانی 26 ساله حین تعمیر آسانسور از طبقه سوم یک ساختمان در این شهر خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هراز نیوز ،، سرهنگ “رامین شمس” با اعلام این خبر، افزود: در ساعت 18 و10دقیقه روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه سقوط از ارتفاع در یکی از مناطق مسکونی شهر، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام”محمد– ذ” 26ساله حین تعمیر آسانسور از طبقه سوم به پایین سقوط کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن ، اظهار داشت : در این حادثه این فرد به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد .

اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

گروه استان ها – مازندران – رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان طی روزهای پایانی هفته جاری خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هراز نیوز ،، سرهنگ “علیرضا قدمی ” با اعلام این خبر، افزود: به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه در روزهای پایانی هفته و روز شنبه مورخ 25 فروردین ماه همزمان با بعثت رسول گرامی اسلام (ص) محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سيكلت از ساعت 12 ظهر امروز (چهارشنبه) 22 فروردین ماه تا ساعت 6 صبح روز يکشنبه 26 فروردین ماه از محورهاي “كرج- چالوس”، “هراز” و” فيروزكوه” ممنوع است.

وی تصریح کرد: تردد موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک بلامانع خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار داشت : تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور “كرج- چالوس” ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه 25 فروردین ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است .

وی اضافه کرد: با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی ، یادآور شد: تردد كليه تريلرها از محور هراز کماکان ممنوع است و تردد كليه كاميون ها و كاميونت ها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا ساعت 24 امروز (چهارشنبه) 22 فروردین ماه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهاي پنجشنبه، جمعه و شنبه 23 ، 24 و 25 از محور هراز ممنوع است.

وی اذعان داشت : تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 15 تا ساعت 24 روز شنبه 25 فروردین ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 17 تا ساعت 24 همان روز با اعلام ماموران مستقر در محل، از آب “اسک” به “رودهن(محدوده مشاء)” به صورت يک طرفه است.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت ترافیک در محور سوادکوه و محور فيروزکوه ، افزود: تردد كليه تريلرها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا ساعت 24 روز شنبه 25 فروردین ماه از تهران به قائم شهر و بالعكس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 2182934 و 2182920 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

توقیف خودرو سرقتی در شهرستان چالوس

گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی شهرستان “چالوس” از توقیف یک دستگاه خودرو سواری تویوتا سرقتی و دستگیری سه متهم به سرقت خودرو خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هراز نیوز ،، سرهنگ “عبدالله منتظری” با اعلام این خبر، افزود: در ساعت 21 و 38 دقیقه شب گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تردد یک دستگاه خودرو سواری تویوتا سرقتی در محور کندوان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با دریافت این اطلاعات اکیپ گشت انتظامی سریعاً به محور مورد نظر اعزام شدند و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه خودروی سرقتی را که راننده آن به همراه دو سرنشین قصد فرار از دست قانون را داشتند، توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس، اظهار داشت : با توقیف این خودرو که دارای سابقه سرقت از منطقه”تهرانسر” تهران بوده، متهمان به سرقت اهل استان ” البرز” دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *