هراز نیوز : محمد محمدی نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی صبح امروز شورا گفت : درباره خریداری زمین پاساکش همه مسوولان از جمله امام جمعه محترم ، نماینده محترم ، فرماندار محترم ، دادستان محترم ، همه اعضای شورا شهر و شهردار زحمات زیادی کشیدند که این اتفاق بیفتد .

 

وی با اشاره به اینکه سو تفاهمی در باره زمین منطقه پاساکش  برای برخی اتفاق افتاده است تصریح کرد : این منطقه برای اجرای زباله سوز نیست بلکه یک مکان جایگزین دپوی عمارت برای دفن زباله است .

 

نایب رییس شورای شهر آمل ادامه داد : قرار است از این به بعد زباله دپو شده از قبل در عمارت و زباله شهر آمل روزانه به این مکان انتقال پیدا کند این برخی را به این اشتباه انداخته که قرار است در پاساکش زباله سوز نصب شود که این چنین نیست .

 

محمدی با بیان اینکه ما برای کارخانه زباله سوز زمین سه ونیم هکتاری را که شهرداری در سالهای گذشته خریداری کرده است در نظر گرفتیم اعلام کرد : این مکان در منطقه  امام زاده عبدالله واقع است و ان شالله کارخانه زباله سوز در این مکان مستقر خواهد شد .

 

وی اظهارکرد : تقریبا تا ماه آینده متن مناقصه زباله سوز آماده خواهد شد و تمام شرکت های خارجی که می خواهند دراین مناقصه شرکت کنند باید متن پروپزال را به شهرداری آمل تحویل دهند.

 

این مسوول اضافه کرد : شهرداری آمل تمام اسناد دریافتی را به وزارت کشور ارسال می کند تا وزارت کشور در فضای مناقصه شرکت مجری طرح را انتخاب کند ، و ان شالله مشکل زباله در آمل به طور کل جمع شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *