کشف 56 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در مازندران

هراز نیوز : رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف بیش از 56 تن چوب آلات جنگلی قاچاق به ارزش 450 میلیون ریال خبر داد .

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هراز نیوز، سرهنگ “ذبیح الله پهلوانی” با اعلام این خبر، افزود: در راستاي طرح تشديد مبارزه با قاچاق منابع ملي به خصوص قاچاق چوب آلات جنگلي طرح استاني مقابله با قاچاق چوب آلات جنگلي در تاریخ 19 آذرماه به صورت گسترده با به کارگیری همه امکانات و ظرفیت ها و همکاری عوامل انتظامي و پليس هاي تخصصي در سطح استان به مرحله اجرا در آمد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی و شناسایی محل دپوی چوب آلات جنگلی قاچاق و انبارهای چوب و همچنین شناسایی قاچاقچیان چوب از کشف بیش از 56 تن چوب به همراه 960 کیلوگرم ذغال چوب خبر داد .

سرهنگ پهلوانی با اشاره به شناسایی و دستگیری 16 متهم با قاچاق محصولات و فرآوردهای چوبی و جنگلی قاچاق در این طرح سراسری، افزود: ارزش ریالی کشفیات 450 میلیون ریال بوده است.

رئیس پلیس آگاهی مازندران از تشکیل پرونده برای متهمان به قاچاق چوب و تحویل این افراد به مرجع قضائی خبر داد و افزود: قاچاق منابع طبیعی و تخریب منابع ملی و جنگلی خسارنت و زیان های جبران ناپذیری را برای کشور به همراه دارد.

 

کشف 2 کیلو گرم ترياک در شهرستان بابل

گروه استان‌ها– مازندران– فرمانده انتظامي شهرستان “بابل” از دستگيري یک عامل افیونی و کشف 2 کیلو گرم مواد مخدر تریاک در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ “سیدمحسن جعفری” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، درتشريح جزئيات اين خبر، گفت : در پي کسب خبر مبني بر توزیع مواد مخدر توسط عاملی افيوني موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، افزود: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر، با انجام تحقيقات و بررسي ميداني ، موفق به شناسايي این قاچاقچی مواد مخدر شدند.

سرهنگ جعفری، تصريح کرد : طي هماهنگي‌هاي صورت گرفته با مرجع قضائي، ماموران موفق شدند، در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر و در بازرسی از محل فعالیت وی 2 کیلو گرم تریاک کشف کنند .

وی با بيان این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد گفت: مبارزه با پديده شوم موادمخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با نیروی انتظامی است .

فرمانده انتظامی شهرستان بابل در خاتمه از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند .

 

دستگیری سارق قطعات و اموال داخل خودرو در شهرستان سیمرغ

هراز نیوز/ مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ از شناسایی و دستگیری سارق قطعات و اموال داخل خودرو با 5 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هراز نیوز، سرگرد “محمد راعی خناری” در تشریح این خبر، گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت قطعات و اموال داخل خودرو در شهرستان سیمرغ موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ،افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و تحقیقات گسترده پلیسی موفق شدند متهم را شناسایی کنند .

سرگرد راعی ، خاطرنشان کرد : ضمن هماهنگی با مرجع قضائی ، ماموران در عملیاتی غافلگیرامه متهم را دستگیر و دربازرسی از مخفیگاه وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه نظیر کارت شناسایی ، کارت های بانکی عضو شتاب و … به همراه مقادیری مواد مخدر کشف کردند .

وی اظهار داشت: این متهم 26 ساله، در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 5 فقره سرقت قطعات و اموال داخل خودرو در این شهرستان اعتراف کرد .

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ در خاتمه از شهروندان خواست: ضمن تجهیز خودروهای خود به تجهیزات ایمنی و بازدارنده نظیر دزدگیر و قفل پدال و خودداری از پارک خودرو در مکان های خلوت و فاقد روشنایی از بجای گذاشتن کیف و اشیاء قیمتی در داخل خودرو خودداری کنند .

 

زندان؛ ایستگاه آخر اراذل و اوباش در شهرستان سیمرغ

هراز نیوز– مازندران – فرمانده انتظامی شهرستان “سیمرغ” از شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش و متهم به شرارت در عملیات ضربتی پلیس در این شهر خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هراز نیوز، سرگرد “محمد راعی خناری ” با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر شرارت و اخلال در نظم عمومی در سطح شهرستان سیمرغ توسط راننده یک دستگاه خودرو سواری پرایدف موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری مرکزی این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در صحنه در بررسی های اولیه دریافتند، راننده یک دستگاه خودرو سواری پراید با بلند کردن صدای ضبط خودرو و ایجاد حرکات مارپیچ و خلاف جهت حرکت خودروها با تخلفات حادثه ساز برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ، افزود: با مشاهده این صحنه، ماموران در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی خودرو را متوقف و راننده خودرو را که از افراد سابقه دار و مخل نظم وامنیت عمومی بوده و با ایجاد درگیری با ماموران قصد فرار از دست قانون را داشت، دستگیر کردند.

سرگرد راعی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهم به مرجع قضائی، گفت: متهم پس از سیر مراحل قانونی با صدور حکم و قرار مناسب روانه زندان شد.

 

تكريم خانواده معظم شهداء و ادامه راهشان عبادت است

هراز نیوز– مازندران- فرمانده انتظامي شهرستان نوشهردر ديدار با خانواده شهيد”عباس قمی”، گفت:‌تكريم خانواده معظم شهداء و ادامه راهشان عبادت است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري هراز نیوز، سرهنگ”شعبان مهری” در راستاي اداي احترام به مقام شامخ شهداء و خانواده محترم آنان از خانواده معظم شهيد” عباس قمی” در منزل شهید دیدار کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر در اين ديدار با اشاره به جايگاه و منزلت ارزشمند شهداء،گفت: ما مديون خون پاك شهداء هستيم و تكريم خانواده هاي معظم آنان و ادامه راهشان عبادت است.

سرهنگ مهری، خاطرنشان کرد: امنيت امروز کشور و عزت ايران اسلامي به برکت خون شهداء رقم خورده است و با وجود رشادت هاي اين عزيزان بوده است که امروز در آسايش و راحتي زندگي مي کنيم.

وی، افزود: همانا آرامش و آسايش امروز ما مرهون از خودگذشتگي هاي مرداني است که با هديه جان خود در راه حق عرصه را بر زورگويان و مستکبران عالم بسته و زمينه ساز احياء نظام اسلامي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر در خاتمه گفت: خانواده معظم شهداء الگوي صبر و پايداري در جامعه هستند، که با تحمل سختي‌ ها و مشقت‌ هاي فراوان و با تقديم بهترين عزيزان خود باعث عظمت و سربلندي اسلام و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.