ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

7 دیدگاه

 1. 1

  ناشناس

  روحش شاد و یادش گرامیباد..

 2. 2

  حسين

  روحش شاد و یادش گرامیباد..

 3. 3

  سینا

  العلما هم الباقون ما بقی الدهر درگذشت این فقیه سخت کوش و حقوقدان اخلاقمدار را که از مفاخر ناشناخته ی استان بود تسلیت عرض می کنم به راستی این اموزگار توانا مظهری از علم و تقوا بود رحمه الله

 4. 4

  دکتر موسوی

  پرفسور اصغری آقمشهدی از جمله روحانیانی بود که به طرح وحدت حوزه و دانشگاه جامه ی عمل پوشاند. انسانی والا، مدیری موفق، روحانی ای وظیفه شناس، استادی سخت کوش و پرتلاش، همکاری دلسوز و مهربان بود. بسیار ساده و صمیمی برخورد می کرد. در برخوردهایش متوجه می شدی که نخست یک طلبه است و در مرتبه ی بعد یک استاد دانشگاه. از حق مظلوم دفاع می کرد و پایبند قانون بود. رعایت اصول اخلاقی برای او از همه چیز مهم تر بود. اگر چه از برخی شبه مذهبی ها جفای بسیار دید، اما هیچ گاه در صدد جبران و مقابله نبود.
  پیشنهاد برگزاری جلسات دعا و روضه را از صمیم دل می پذیرفت و در آن شرکت می کرد. با اینکه ۱۶ ماه در جبهه های جنگ حضور داشت، هیچ گاه آن را ابزاری برای برتری جویی بر دیگران نکرد و حتی در دفاع از خویش ، بر زبان نیاورد.
  خدایش با محمد و آل محشور فرماید

 5. 5

  ناشناس

  خدا رحمتش کند. انسانی پرهیزگار به معنی واقعی کلمه.

 6. 6

  ناشناس

  استاد باسواد و ارزشمند بود خدا رحمتش کند

 7. 7

  میرزایی

  در صفای روح مرحوم همین بس که هرکه با ایشان برخورد داشت ( به ویژه دانشجویان) ، اکنون در حسرت و اندوه است. و لیکن مژده که علما‌ همیشه زنده اند.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2