ترافیک

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: بر اساس آخرین اخبار دریافتی از همکارانمان در پلیس راه و تصاویر دوربین‌های نظارتی، شاهد ترافیک سنگین در جنوب به شمال محور هراز در محدوده پلور تا گزنک هستیم و در ادامه این محور نیز ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین در مسیر جنوب به شمال محور کرج ــ چالوس نیز ترافیک خودروها سنگین گزارش شده و در ادامه این محور نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: در مسیر کرج به قزوین نیز از محدوده آبیک به‌سمت قزوین، ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده و در محور قزوین ــ رشت در محدوده منجیل و مسکن مهر، شاهد ترافیک سنگین خودروها هستیم.

رحمانی در ادامه با یادآوری محدودیت‌های ترافیکی برای امروز نیز گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از ساعت 12 امروز تردد از مرزن‌آباد به‌سمت کرج ممنوع بوده و از ساعت 15 تردد از میدان امیرکبیر به‌سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه انجام خواهد گرفت که این محدودیت تا ساعت یک بامداد فردا صبح (دوشنبه)‌ ادامه خواهد داشت.

وی با تأکید بر آمادگی پلیس راه کشور برای ارائه خدمات ترافیکی به مسافران و نمازگزاران عید سعید فطر در محورهای برون و درون‌شهری اظهار کرد: با توجه به اوجگیری سفرها در این تعطیلات و افزایش ترددها در محورهای مواصلاتی استان‌های مازندران، گیلان، سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، زنجان، قزوین، آذربایجان شرقی و اردبیل، لازم است مسافرانی که قصد خروج از شهرها و شروع سفر را دارند، حتماً پیش از آغاز سفر، از وضعیت ترافیکی جاده‌ها اطلاع حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *