نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان گفت: پیگیری‌ها برای تعیین سرنوشت سرباز مفقود شده در عملیات تروریستی مرز میرجاوه ادامه دارد.

علی اکبری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به انجام عملیات تروریستی دشمنان در مرز میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان و به شهادت رسیدن تعدادی از مرزبانان اظهار کرد: طی این عملیات تروریستی سعید براتی یکی از سربازها که اهل شهرستان مانه و سملقان در خراسان‌شمالی بود مجروح و مفقود و احتمالا این سرباز به وسیله تروریست‌ها به کشور پاکستان منتقل شده است.

وی افزود: بروز چنین اتفاقاتی برای مردم ایران سخت و ناگوار است به خصوص زمانیکه جان یکی از عزیزان ایرانی در گرو باج خواهی و فشار یک عده ای قرار گیرد و طبیعتا هیچ دولتی آن را تحمل نخواهد کرد.

اکبری ادامه داد: در حال حاضر تمامی مسئولان ذی ربط و در کنار آن‌ها نمایندگان مجلس با تمام ظرفیت‌های بین المللی در تلاش هستند تا سرنوشت این سرباز فداکار مشخص شود و دوباره به آغوش خانواده بازگردد.

وی بیان کرد: آن چیزی که مایه امیدواری است این است که مسئولان ذی ربط عزم جدی خود را برای آزادی سرباز خراسان‌شمالی اعلام کرده اند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان تصریح کرد: همه ارکان تاثیرگذار نظام جمهوری اسلامی ایران اعم از اجرایی و قضایی برای احقاق حقوق ملی و دفاع از امنیت ملی و ایجاد امینت در کنار یکدیگر هستند و تلاش مجدانه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *