بسم الله الرحمن الرحیم
در پی پرسش های مکرر بسیاری از دوستان و سروران گرانقدر پیرامون ثبت نام دکتر محمود احمدی نژاد در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، لازم میدانم نکات ذیل را به استحضار عموم برسانم:
۱_ از نگاه حقیر و جمعی از دوستان نزدیک،فرامین و فرمایشات حضرت امام خامنه ای فصل الخطاب به شمار آمده که تخطی از آن را امری بسیار مذموم و در عین حال محکوم می دانیم.به بیانی دقیق تر آن را خط قرمز خود می دانیم.
۲_ با عنایت به توصیه صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم حضور ریس جمهور سابق در انتخابات پیش رو، ثبت نام ایشان را امری اشتباه و خطایی بزرگ دانسته که جای هیچگونه توجیهی در این باب وجود ندارد.
۳_ با توجه به نامه دکتر احمدی نژاد به محضر شریف رهبر فرزانه انقلاب و نیز مصاحبه ۱۶ فروردین سال جاری وی در خصوص عدم حضور در انتخابات، ثبت نام ایشان را اقدامی کاملا تناقض آمیز با آنچه که گفته بود و نوشته بود می دانیم.
۴_ شاید از نگاه ایشان توصیه حضرت آقا امری ارشادی محسوب شود اما از نگاه و نظر ما، توصیه های نایب بحق حضرت ولیعصر (عج) امری مولوی است که انجام و اقدام به آن را بر خود واجب می دانیم.
۵_ و نکته آخر اینکه ای کاش تاریخ و بویژه مقطع حکومت عدل گستر امیرالمومنین علی (ع) با عینک بصیرت و معرفت خوانده می شد تا عبرتی دقیق از آن گرفته شود.عبرتی که میگوید تنها مسیر دور شدن از ورطه تباهی، چنگ زدن به ولایت است. دور شدن از ولایت خسارت دنیوی و اخروی را پدید خواهد آورد.
کوچک ترین شما : حسن اسماعیلی(مسول ستاد تبلیغاتی دکتر احمدی نژاد در انتخابات ۸۴ – مازندران )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *