هراز نیوز :رئیس پلیس راه استان از اعمال محدودیت های ترافیکی آخر هفته در محورهای مواصلاتی به این استان خبر داد .

به گزارش هرازنیوز ، سرهنگ”علیرضا قدمی” در تشریح این خبر،گفت:به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در محورهای موصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه مازندران، افزود: به همین منظور تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محورهای کرج، چالوس ، هراز، فیروزکوه و کندوان ممنوع است و تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماَموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی افزود: در محور کرج- چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد ازظهر تا ساعت ۲۳ روز جمعه ۲۵ فروردین ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۳ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی، خاطر نشان کرد: در محور هراز تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیونها وکامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۳ فروردین و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از این محور ممنوع می باشد.

قدمی در ادامه تصریح کرد:تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا۲۴ روز جمعه مورخ ۲۵ فروردین ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد.

وی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند خواست : ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه و راهداری در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *