هراز نیوز : در سری دوم برنامه فرهنگی حماسی زیر پلاک ماه همسر شهید رضا حاجی زاده از یک راز پرده بر داشت .

خیلی از ما علاقمندیم تا بدانیم شهدای عزیز به ویژه شهدای مدافع حرم که برای دفاع از حرم آل الله از همه دلبستگی ها دنیایی دل می کنند و همچون مولایشان عباس (ع) مقابل اهریمنان صف آرایی می نمایند چگونه در کار زار مجاهدت کرده و به چه کیفیتی به شهادت رسیده اند .

در همان روز که شهید روح الله صحرایی به شهادت رسید دوست و یار و همسنگرش رضا حاجی زاده از ناحیه دست مورد اثابت گلوله قرار می گیرد .

همسر شهید حاجی زاده می گوید :  به گفته آقا رضا شهید صحرایی در دو سه متری همسرم شهید شدند شهید صحرایی وقتی بلند می شوند تا ظاهرا مهماتی را برسانند تک تیرانداز تکفیری قلب شهیدصحرایی  را هدف قرار می دهد.

رضا قبل از شهید صحرایی از ناحیه دست زخمی شده بود ولی با همان وضعیت شهید را تا آمبولانس حمل می کند تا به عقب برگردد .

اما رضا حاجی زاده با همان دست زخمی تصمیم می گیرد تا تک تیرانداز تکفیری را هدف قرار دهد.

همسر شهید می گوید:  البته آقا رضا از این به بعد را برای من نگفتند ولی بعدا متوجه شدیم زخمی که بر روی بینی آقا رضا است بخاطر ضربه قسمت دوربین سلاح بوده است که در همان روز به دلیل شلیک زیاد اتفاق افتاده است ،  روح الله خیلی برایش عزیز بود بالاخره توانست ان تک تیز انداز را بزند و انتقام شهید روح الله صحرایی را بستاند .

شهید حاجی زاده در خواب چه توصیه ای به مادرش کرد ؟

مادر شهید می گوید : من قبل شهادت رضا حاجی زاده  موقع اذان دعای فرج امام زمان(عظم البلا) را میخواندم بعد شهاذت آقا رضا حواس پرتی از یک طرف و از سویی عدم توانایی توفیق نداشتم تا این دعا را بخوانم .

چند روزی که گذشت یکی از مومنات که اطلاعی از این عمل من نداشت و شناختی هم نداشتیم به من مراجعه کرد و گفت دیشب فرزند شهید شما را در خواب دیدم توصیه کردند  به مادر بگویید همان دعایی که موقع اذان می خوانند را ادامه دهند و قطع نکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *