آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

18 دیدگاه

 1. 1

  رضا

  امین عزیزی دوستی عزیز و نویسنده ای بزرگ است
  ایشان پایان نامه ارشدش در مورد شهید مهدی عراقی بوده و این کتاب را نیز منتشر کرده است و همچنین کتاب تاریخ شفاهی شهید صادق امانی نیز از آثار ارزشمند اوست.

 2. 2

  مجتبی

  با سلام.
  آقای امین عزیزی کتاب «جنگ دوم جهانی در مازندران؛ با تکیه بر اسناد» را در حال نگارش دارد. او دارای قلمی توانا و شخصیتی دوست داشتنی است. با تشکر از سایت شما.

 3. 3

  بهنام

  با سلام
  با توجه به زحمات طاقت فرسای مرحوم کاظمی دینان برای شهرستان آمل و بخش لاریجان، اطلاعات مبسوط تری از شخصیت مرحوم کاظمی دینان و مطالب کتاب در حال نگارش توسط آقای امین عزیزی در سایت خوبتان درج کنید. می توانید با مصاحبه ای قوی، اطلاعات بیشتری از ایشان در مورد این کتاب استخراج کنید. تشکر

 4. 4

  مختاری

  با سلام و احترام
  شخصیت افراد متدین و انقلابی و کسانی که در جریانات انقلاب و در متن تحولات اجتماعی و سیاسی بوده اند، نیازمند تبیین و بررسی و معرفی به جامعه است. از جناب آقای امین عزیزی و کلیه کسانی که در این راستا زحمت می کشند، تشکر و قدردانی می کنم و شایسته است که جامعه نیز قدر این اشخاص را بداند. باتشکر

 5. 5

  امین

  با سلام
  جا دارد از ابراز احساسات لطیف و محبت خالصانه دوستان بزرگوارم تشکر کنم.

 6. 6

  سلطانی احمدی

  آقای امین عزیزی فردی دانشمند و اهل مطالعه است. ما شرمنده محبت های ایشان هستیم و از ایشان چیزها آموختیم. سلامتی ایشان آروزی ماست.

 7. 7

  میر کوهی

  آقای عزیزی استاد دانشگاه و مدرس رشته تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی هستند، ما به ایشان اردات قلبی داریم.

 8. 8

  نیک بخش

  مقاله واقعه شش بهمن ۱۳۶۰ آمل به روایتی دیگر و جنبش دانجشجویی دانشگاه تبریز از نهضت ملی تا پیروزی انقلاب اسلامی از جمله آثار ارزشمند آقای عزیزی است که به ترتیب در فصلنامه مطالعات تاریخی و فصلنامه ۱۵ خرداد منتشر شده است.

 9. 9

  میر کوهی

  آقای عزیزی سندشناس و سندپژوهی سترگ است.

 10. 10

  ایزدی

  ما تا آخر عمر به ایشان مدیونیم و از ایشان حلالیت می طلبیم.

 11. 11

  احمدی

  درود بر مرد بزرگ آمل، جناب آقای عزیزی.

 12. 12

  احمدی

  ایشان نویسنده تمام عیار تاریخ شفاهی در ایران هستند. تاریخ شفاهی را با سه رویکرد، توصیف، تبیین و تحلیل می نگارند. سلامت باشند.

 13. 13

  ناشناس

  آقای امین عزیزی برآمده از یکی از روستاهای لاریجان آمل است. ایشان در این شعر روستای خود را این گونه به زیبایی به تصویر می کشد:
  به زیر کوه دماوند که بام ایران است
  تمام هستی شاعر این جای ایران است
  عجب هوای لطیف و آب زلالی
  به کرف لاریجان که شمال ایران است

 14. 14

  سجاد

  کتاب تاریخ شفاهی زندگی و مبارزات شهید مهدی عراقی و تاریخ شفاهی زندگی و مبارزات شهید صادق امانی، کتاب سلسه نشست های تخصصی پیرامون جنگ های جهانی اول و دوم و … از آثار باارزش آقای عزیزی است.

 15. 15

  مختاري

  آقای عزیزی برای اولین بار به شیوه آکادمیک و دانشگاهی و با رهیافتی نو به بررسی زندگی و عملکرد سید محمود کاظمی دینان پرداخته است. حفظه الله

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2