سخنرانی اين هفته ی دکتر احمدی نژاد در آمل، فصل تازه ای از تحولات را رقم خواهد زد.

دکتر احمدی نژاد بارها نشان داده، هرگز در زمینی که از پیش تعیین شده است، بازی نمی کند.

مهارت او در ترسیم زمین و میدان ویژه و توجه دادن همه ی حواس و توان ها و ظرفیت ها به منطقه ای که مختصاتش را خود تعریف کرده است، همواره این فرصت را به او و مردم می دهد که فارغ از روزمرگی های جریان ها و رسانه ها، در بلند مدت، موفق باشند.

محافل و اتاق های فکر ضد احمدی نژاد طی حدود سه سال گذشته بارها طراحی و تلاش کردند تا او را وارد دوگانه هایی جعلی و نامعتبر کنند تا بدین ترتیب، توان و تمرکز او را از بین ببرند و نهایتاً او را در چارچوبی محصور کنند که فرجامش حذف و اضمحلال جریان عدالت خواه بود.

احمدی نژاد اما هوشمندانه از کنار همه ی فضاسازی ها و دوگانه های کاذب عبور کرد؛

نه تیترها و یادداشت ها و طعنه ها و توهین های هر روزه ی سایت و شخص آقای هاشمی، و نه تهدید به خون ریزی آقای خرازی و نه هر روز هر روز تیترهای روزنامه ها علیه او و دولتش، هیچ کدام، موجب آن نشد که احمدی نژاد، غفلت کند و وارد میدانی شود که دیگران طراحی کرده اند.

حالا و در نخستین سخنرانی سال 1395 و در حالی که فروردین به اتمام نرسیده، صف بندی ها و مواضع آشکارتر و شفاف تر از هر زمانی ست، و مقام معظم رهبری نیز آشکارا عزم سترگ خود را در دفاع از حریم اعتقادی و جغرافیایی کشور در همین مدت کوتاه، طی چند نوبت، ديگربار اعلام کرده است، سخنرانی او در آمل واجد پیام ها و کلمات معنادار و جملات صریحی خواهد بود.

او با هوش ذاتی اش به درستی از دام صف بندی های غیر واقعی و سطحی عبور کرد و حالا وقت آن رسیده است که او که بیش از هر کسی برای استکبار خطری زنده و مبتکر و با برنامه است، پرده از نقشه های دشمن در منطقه و کشور بردارد.

این سخنرانی بازتاب وسیعی خواهد داشت.

کمال رستمعلی شاعر و نویسنده مازندرانی

11 thoughts on “یک سخنرانی با بازتاب گسترده!”
 1. ان شا الله خداوند ایشان راحفظ کنند . بازگشت ایشان شاید بتواند بی ابرویی امروز این حکومت مهدوی و ذلالت را محو نماید و مردم ستم دیده بار دیگر امید وار گردند. اگر ثروت مندان بگذارند

 2. اقای رستمی احمدی نژاد با هوش ذاتی اش سه هزار میلیارد را مدیریت کرد قهره یازده روزه نمود دکل های نفتی را مردانه حراست کرد به هر ایرانی هزار متر زمین داد و با هوشمندی از اقا رحیم مشائی دفاع کردو…..

 3. با درود و احترام
  در مورد دکتر احمدی نژاد جوری صحبت میکنید که انگار کشور در زمان ایشان گل و بلبل شد ، نگاهی منصفانه و عادلانه به عملکرد ایشان بیندازید تا ببینید در دوران ایشان چه فلاکتی نصیب ملت شد…
  امید اینکه همه ما منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح دهیم….

 4. البته این را هم اضافه کنم، دکتر احمدی نژاد خدمات هم داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد که نمونه آن در صنعت موشکی و علوم هایتک است…
  ولی در بخش سیاست خارجی نقدهای بزرگی وجود دارد…

 5. او خواهد آمد
  همه مردم ایران منتظر بهار 96 هستند
  زنده باد دکتر محمود احمدی نژاد

 6. البته عملکرد یک ساله او با کل دولت اصلاحات قابل مقایسه نیست …ما از روی حزبی تحلیل می کنیم اما مردم باید تحلیل و مقایسه کنند.

 7. یارغاردکتراحمدی نژاد؛ دکتر سیدرضافاطمی هست وبس!

 8. باآقای علی پور کاملا موافقم. ولی تعجب می کنم که با این وجود چرادکتر فاطمی پست های بالایی در سطح شهر نگرفتند و به مدیریت فرهنگی واجتماعی امربه معروف استان بسنده کردند. واقعاحیف هست!

 9. جریان عدالت خواه !!!…………….شما یا نمیدونی عدالت چیه یا عدالت دولت قبل خیلی بهت چسبیده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.