ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

4 دیدگاه

 1. 1

  دماوندیان

  باسلام
  باز شما املیها توهم زدید؟
  بابا کار تمام شده

 2. 2

  بامداد هاشمی نزاد

  هفت شهر عشق را عطار گشت/ ماهنوز اندر خم یک کوچه ایم گوسفند را قربانی کردندو گوشت را بریدند کباب کردند و خوردند شاخ ودم را فروختند ما داریم دنبال رد گوسفند میگردیم . داستان میان کاله و امامزاده هاشم و… نشان از بی توجهی استانداری ئنمایندگان محترم مازندرانی دارد اول شهر امل را در دوره های قبل تکه پاره کردند و بعد برای استان همین اتفاق افتاد . چقدر خوب بود که هر واقعه را قبل از وقوع جلوگیری میکردیم که گفته اند پیشگیرب بهتر از درمان است و دست ما کوتاه و دست روزگار بلند اما با تاریخ و اصالت ورسالت اقوام هیچ نتوان کرد انچه دلیل بر سکوت میشود مقام ایران دوستی و اسلام پرستی است وگرنه اوراق جوری دیگری چیدمان داشت. زبان ها گستاخ تر میشد وامیداست که نماینده منتخب بعدی نسبت به وقایع اگاه باشد وجلو حوداث از این نوع بموقع واکنش نشان دهد ودر حفظ ارزش تاریخی امل و مازندران با دیگر نمایندگان استان تاملی خردمندانه را پایه ریزی نماید.

 3. 3

  مهدی@

  نمی دانم دوستان چرا ناراحت می شوند؟
  ناراحتی ندارد! هر چه شهر ما کوچکتر و کوچکتر، مدیریت شهر بهتر و مناسب تر.
  نباید ذرّه ای نگرانی به دل راه داد! زیرا صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
  حتما دولتمردان نکاتی را در ذهن دارند که صلاح نیست مردم آمل از آن اطلاع داشته باشند! احتمالاً کوچک شدن شهر به صلاح ما می باشد و ما خبر نداریم!
  چرا نگران می شویم؟
  اصلا بنده پیشنهاد می کنم برای خوش خدمتی و اینکه به مذاق دوستان پایتخت نشین خوش بیاید، بخش لاریجان را کادو پیچ نموده و طی یک مراسم رسمی به استان تهران هدیه کنیم، البته پیش از آنکه تهرانی های عزیز به زحمت بیافتند از اینکه چه طرحی را برای الحاق لاریجان به تهران ارائه کنند.
  یا اینکه
  با توجه به احداث مترو آمل – تهران در سال های نزدیک و اینکه زمان مسافرت به حداقل زمان ممکن یعنی حدود بیست دقیقه خواهد رسید، پیشنهاد می کنم شهر آمل را به استان تهران پیشنهاد کنیم، زیرا تهرانی ها از آب مازندرانی ها که می خورند ( استفاده از آب سد لار برای مصرف تهرانی های نورچشمی) یعنی سد لار را مال خود می دانند، امام زاده هاشم را هم که گرفته اند، مترو هم که به زودی افتتاح خواهد شد، پس بهتر است آمل را به پایتخت بدهیم، که در آن صورت چند مزیت بسیار بزرگ برای ما خواهد داشت که به تعدادی از مهمترین آنها اشاره می کنم:
  ۱- تعداد نمایندگان ما از یک نفر به سی نفر افزایش پیدا خواهد کرد.
  ۲- با توجه به افزایش تعداد نمایندگان، بودجه ی شهر نیز سی برابر خواهد شد.
  ۳- همشهریان عزیز جزو پایتخت نشینان کشور محسوب شده و می توانند خود را تهرانی بنامند.
  ۴-…
  البته موارد متعدد دیگری را هم می توان به این نکات مثبت اضافه نمود.
  با این احتساب از مسئولین استان، خصوصا نماینده عزیز، خدوم، مردمی و متعهد شهرمان عاجزانه تقاضا دارم تا با بررسی پیشنهاد مطرح شده و تلاش های خستگی ناپذیر که از ایشان سراغ داریم، پیگیری های مستمر خود را در تحقق و عملیاتی شدن این پیشنهاد، که نقطه عطفی در تاریخ آمل را خواهد بود را به نام خود رقم زده و بر ما منت نهاده تا پسوندی تهرانی در شناسنامه ی ما ثبت شود.
  البته این مهم دست یاری همگان را می طلبد که امیدوارم با تحقق این موضوع از آملی بودن رها شده و ما را تهرانی خطاب کنند مثلا می گویند … خسروی تهرانی، یوسفیان تهرانی، نصیری تهرانی، رضوی تهرانی، حسنی تهرانی، به جای کاظمی دینان می گویند کاظمی تهرانی و … .
  خیلی کلاس دارد نه؟
  والسلام
  مهدی@

 4. 4

  007

  قله دماوند را نیز به آن اضافه کن . در تمام کتابهایی که عکس دماوند چاپ شده و به انگلیسی ترجمه شده نام دماوند به تهران داده شده حتی زده بود . قله دماوند، پلور، تهران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  هیچ کتاب و سایتی دماوند را به نام آمل نمیشناسد . البته این مشکل در شناساندن مفاخر را نیز داریم. مثل استاد بنان تهرانیییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به گروه خبری هراز نیوز آمل میباشد ::
websitefooter2