آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

4 دیدگاه

 1. 1

  امين آهنگ آملي

  با سلام و احترام .
  در تمامی عکس ها بجز اصل خبر ، گرمای محل برگزاری محفل یادمان شهید عزیز بشدت هویداست بطوریکه همه مسئولین کاملاً خیس از عرق هستند . واقعاً آن آستان جان می بایست به سیستم تهویه هوای مطبوع مجهز شود . طی سال گذشته چند دفعه ای برای تمرین تلاوت قرآن با دوستان عزیزتر از جانم فتاحی ، بهمنش و نجفی به آن کلبه صفا فیض حضور داشتیم لیکن استدعا دارم پیگیری بفرمایید ( از طریق سازمان اوقاف و امور خیریه ) مشکل مذکور مرتفع گردد .
  با تشکر
  خاک پای آملیون
  امین آهنگ آملی

 2. 2

  عزیز کمالی

  آقای جباری سلام خسته نباشی واقعا درآن فضا عکس وخبر تهیه کردند خیلی مشکله عشق می خواهد که شما دارید

 3. 3

  ناشناس

  شهیدان امروز ما شهیدان راه مبارزه با انحرافات در دستگاههای اجرای و سازمان ها و نهادها هستند.
  برخی مدیران و مسئولان ما تجلیل شهیدان خفته در خاک (که صد البته عند ربهم یرزقون هستند ) را بسیار می پسندند تا تجلیل از مجاهدان عرصه مبارزه صحنه های اجتماعی .
  کافی است رجوع کنید به قلوب مردم و قلوب علما و قلوب همین شهیدان به خون خفته
  آن ها از ما چه خواستند؟ فقط یک چیز …” پشتیبان نظام جمهوری اسلامی باشید”….
  پشتیبان بودن تنها و تنها با اصلاح از درون و مبارزه با کج روی ها ممکن است که از حوزه ادبیات برخی مسئولین نیز خارج است تا چه به رسد در حوزه اجرا و عمل.
  پدرم اگر تیر به جای پایش و یا دستش به سرش اصابت می کرد الان این مسئولین شهر که برخی بسیار برای خود وجاهت ایجاد کرده اند و در آبادان در حالی چند نفری (همه از بزرگان مذهبی و سیاسی شهر هستند) در حال فرار بودند می آمدند و چه سخن ها که نمی رانند!! که پدر می گفت فقط اسمشان برای حضور در منطقه ثبت شد می آمدند و در مراسمش چه سخن ها می راندند.
  خدا رو شکر ، پدرم ماند و ما رو با افکار واقعی شهدا و یاوران خمینی و پیروان خامنه ای آشنا کرد.
  او یک جمله می گوید: امروز جهاد و شهادت در عرصه اجتماع و ادارات و سازمان هاست….با حربه قانون به اصلاح امور بپردازید که اگر نپردازید ایران افغانستان و یا عراقی دیگر خواهد شد و یا در بهترین حالت پاکستان.

 4. 4

  یحیی

  چرا یه عکس از شهید نیست؟

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2