آخرین اخبار
ad
ad

دیگر عناوین مهم خبری

12 دیدگاه

 1. 1

  گروه اکبر

  ایا دستور ایشان قابل اجراست یا الکی ارجاع میده

 2. 2

  مرید مریدان

  خسته نباشی دلاور بسیجی

 3. 3

  آملی

  هنوز داره نامه میگیره اون یارو

 4. 4

  رضا

  باسلام، برای چه ایشان این کار را انجام می دهد؟ ایشان که منصبی در این دولت ندارد، آخر چرا؟

 5. 5

  پلنگ لیتکوه

  درود بر مرد با غیرت

 6. 6

  سید

  صدها فرشته بوسه برآن دست می زند

  کز کار خلق یک گره بسته وا کند

 7. 7

  چلوکوه

  بیچاره ملت بود هیچ کارنکرد ما به ۵۰ سال قبل عقب انداخت

 8. 8

  نادی از بابل

  سود بانکی بوده ۱۲ درصد حالا شده ۲۶ درصد وتازه ۳۶ درصد ظاهری است .سود زمان مشارکت بعلاوه ۲۶ درصد. سود زمان ساخت بعلاوه ۲۵ درصد. وووو- این اکیپ اقتصادی دولت فعلی ۱۶ سال سابقه مدیریت در دو دولت های سازندگی واصلاحات دارند اینها هما نهایی هستند که ما را وابسته محص کردند با یک عدسه بلوک غرب وشرق در امور اقتصادی ایران اقتصادما قفل می کند

 9. 9

  مهدی

  دوستان یک کم از تعصب های بیجا دست بردارید و در آرامش فکر کنید که آقای احمدی نژاد ۸ سال وقت داشت و همه از ایشان حمایت کردند. و اختیارات ایشان خیلی بیشتر از رئیس جمهور فعلی بود و کشور را در صنعت و اقتصاد به عقب برد. در یک دوره ای ما فقط تورم داشتیم ولی در دوره ایشان به رکود و تورم با هم دچار شدیم. من نمی دونم یک دولت واقعا بد تر از این هم می تواند عمل کند. من واقعا سوالم از این دوستان این است که واقعا شرایط بد تر از این دیگر چه می تواند باشد.
  بعضی موقع احساس می کنم بعضی دوستان که اصلا درد آدم های فقیر و بیچاره رو ندارند با سوار شدن روی افکار این دوستان خودشان را حامی این عزیزان جا می زندن تا به اغراض بد خود دست یابند. دوستان عزیز باید خیلی دقت کنند که دچار اشتباه نشوند.

 10. 10

  موشک

  اقا نادی دلار ۱۰۰۰ تومن را کرد ۳۳۰۰ تومان. همه دنیا را با ما دوست کرد. هولاکاست را در دنیا پرطرفدار کرد. با سخنرانی در سازمان ملل ابروی ایران را خرید. تحریمها کاغذ پاره بود. دوستانش رحیمی و مرتضوی بودن. درحرف زدن بینظیر بود.قبل از انتخابات پول و سهام ب ملت میداد . سیب زمینی توزیع کرد. در زمانش ملیاردر متهم نفت میفروخت و .. اقتصادی بود؟ ….

 11. 11

  حسین

  درود براحمدی نژاد . الان که گرانی بیداد میکند فقط خدا به داد مردم ما برسد

 12. 12

  ناشناس

  درود بر دکتر احمدی نژاد

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این درگاه متعلق به ‍‍‍پایگاه خبری هراز نیوز میباشد ::
websitefooter2