هراز نیوز:فرمانده انتظامي شهرستان بابل گفت : ماموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان” بابل ” مازندران ، در دو مرحله عمليات جداگانه، بيش از شش کيلو گرم ترياک را کشف و ضبط کردند.
سرهنگ علي فقيه عبدالهي فرمانده انتظامي شهرستان بابل  گفت : ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان در پي کسب خبري مبني بر اينکه فردي به نام ” نوراله – ع ” 54 ساله در پوشش يک واحد صنفي مبادرت به فروش موادمخدر مي کند، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند .
فرمانده انتظامي شهرستان بابل افزود: ماموران با هماهنگي قضايي بپس از شناسايي متهم به مواد مخدر و واحد صنفي وي ، در عملياتي غافلگيرانه ضمن دستگيري متهم در بازرسي از اين واحد صنفي سه کيلو و 200 گرم ترياک را کشف و ضبط کردند.
سرهنگ فقيه عبدالهي همچنين از دستگيري يک عامل افيوني ديگر در اين شهرستان نز خبرداد واظهار داشت : در همين ارتباط در پي کسب خبري مبني بر فعاليت فردي به نام ” امير- ر ” اهل و ساکن شيراز در امر تهيه و توزيع موادمخدر، اقدامات اطلاعاتي و پليسي را براي شناسايي اين فرد آغاز کردند.
وي افزود : ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتي و تحقيقات پليسي متهم به موادمخدر را که با يک دستگاه خودرو سواري سمند اقدام به توزيع موادمخدر مي کرد، شناسايي و در ادامه تحقيقات متهم را حين تردد در محور ” آمل به بابل ” در اقدامي غافلگيرانه متوقف کردند.
فقيه عبدالهي خاطر نشان کرد : در بازرسي از خودروي متهم موفق 3 کيلو گرم ترياک را که به طور مجزا در بسته هاي دو و يک کيلويي در صندلي جلوي و عقب خودرو جاسازي شده بود، کشف شد.
سرهنگ فقيه عبدالهي در ادامه با اشاره به معظلات ناشي از مصرف مواد مخدر افزود : اگر به آثار زيانبار اعتياد به مواد مخدر توجه کنيم ،با اين حقيقت بسيار تلخ روبرو مي شويم که وقتي يک فرد به اين مواد خطرناک و نابود کننده گرايش پيدا مي کند ،سموم خطرناک و کشنده حا صل از استعمال مواد، در اعما ق وجود او تاثير مي گذارد ، نشاط وشادابي را از او مي گيرد و به دنبال آن احساس کفايت و امنيت در وي نابود مي شود .
وي افزود :افراد معتاد قادر نخواهند بود که بعضي از واقعيتهاي تغيير پذير را به نفع خود تغيير دهند به همين جهت دامي اسير مي شوند که پايانش مرگ و نابودي است پاياني که آغاز گران آن دوستان دشمن صفت و هم پاهاي بي مايه و سوداگران مرگ و جنايت و افراد سود جو بوده اند.
فرمانده انتظامي شهرستان بابل درخاتمه با اشاره به اينکه سوداگران و جنايتکاراني که جز نفع خود به هيچ چيزي ايمان ندارند و همه چيز آنان در سود حاصل از تجارت مواد مخدر خلاصه مي گردد از مردم خواست براي ريشه کن کردن اين معظل جامعه با پليس همکاري کرده و هرگونه اطلاعات و اخباري را دراين زمينه به مرکز فوريتهاي پليسي 110 اطلاع دهند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *