افرادي که با تهيه گوشت خوک در شهرستان قائمشهر استان مازندران آن را به يکي از رستوران هاي تهران ارسال مي کردند شناسايي و دستگير شدند .
سرهنگ “محمد رضا قدمي” فرمانده انتظامي شهرستان قائمشهر در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت : درپي کسب خبري از منابع اطلاعاتي مبني بر شکار خوک وارسال گوشت آن به شهرستان هاي اطراف توسط فردي به نام “حسين – ع” موضوع در دستور کار ماموران انتظامي شهرستان قائمشهر قرار گرفت .
فرمانده انتظامي شهرستان قائمشهر افزود: درادامه تحقيقات پليسي ماموران کلانتري11 اين شهرستان موفق شدند متهم را شناسايي ودر اقدامي غافلگيرانه وي را دستگير کنند .
سرهنگ قدمي درادامه تصريح کرد : متهم در بازجويي هاي به عمل آمده به شکار خوک و ارسال گوشت آن به يکي رستورانها در تهران با همدستي فردي به نام ” رضا – ت ” اعتراف کرد .
قدمي خاطر نشان کرد : ضمن هماهنگي با مراجع قضايي در بازرسي از منزل استيجاري اين متهم و همدست وي 200 کيلو گوشت خوک آماده شده ،تجهيزات ماهواره اي و تعدادي لوازم سرقتي منزل کشف شد .
محمد رضا قدمي در ادامه اظهار داشت: متهم در ادامه تحقيقات پليسي به فعاليت در ارسال گوشت خوک هاي شکار شده به يکي از رستورانهاي تهران از 5 ماه قبل تاکنون نيز اعتراف کرد .
لازم به ذکر است ، متهم و همدست وي پس از تشکيل پرونده به مرجع قضايي معرفي وموضوع در دست بررسي است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *